Росіяни готували провокацію із обміном полоненими - Резніков

Росіяни готували провокацію із обміном полоненими - Резніков

Фото: УНІАН

РФ пропонувала передати полонених через "людину, яка свято вірить у Мінські угоди", і назвали прізвище цього народного депутата.

Росія готувала провокацію щодо передавання Україні полонених.

Про це в прямому ефірі ток-шоу "Право на владу" на телеканалі "1+1" сказав віцепрем'єр-міністр – міністр з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій Олексій Резніков.

"Росіяни зробили такий трюк: вони сказали, що тих дев'ять, а потім чотири особи, про яких вони декларативно проговорили, — вони будуть віддаватися нібито Україні поза Мінським і Нормандським форматом. Вони сказали, що віддадуть тій людині, яка свято вірить у Мінські угоди, і назвали прізвище цього народного депутата. Але було акцентовано, що це іде поза Мінським та Нормандським форматом. Це була провокація", — сказав Олексій Резніков.

Україна на цю пропозицію не пристала і не пристане.

"У жодному разі. Якщо вони вважають, що вони хочуть віддати наших полонених, всіх ми заберемо. Леонід Макарович (Кравчук. — Ред.) готовий зустрічати разом із пані Людмилою Денісовою, уповноваженою Верховної Ради з прав людини, у будь-якому місці, на будь-якому КПВВ забрати людей і надати їм медичну допомогу. Ми готові забрати всіх наших без будь-яких умов та обмежень", — сказав Резніков.

Резніков розповів, що Росія готувала провокацію з обміном полоненими

Резніков розповів, що Росія готувала провокацію з обміном полоненими

Читайте також:

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
1339
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація