Спостерігачі ОБСЄ обурилися з поведінки бойовиків "ЛНР"

Дата публікації
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Спостерігачі ОБСЄ обурилися з поведінки бойовиків "ЛНР"

В ОБСЄ кажуть про потужні обстріли в зоні АТО

В організації кажуть, що сепаратисти не мають права віддавати команди працівникам місії.

Протягом останніх двох тижнів режим перемир'я в зоні АТО фактично не дотримувався. На цьому наголосили представники спеціальної моніторингової місії ОБСЄ, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Спостерігачі помітили використання заборонених 120-міліметрових мінометів, менш потужні обстріли з гранатометів та інших видів зброї.

Напередодні впродовж лише 19 хвилин місія зафіксувала 107 вибухів у районі донецького вокзалу. Спеціалісти вважають, що використовувалася важка зброя, яку вже давно повинні були відвести з лінії розмежування.

"Ми зіштовхнулися з обмеженням нового рівня. Двох наших співробітників під час виконання службового завдання представники так званої "ЛНР" попросили залишити територію. Ми наголошуємо, що спеціальна моніторингова місія має повноваження і зобов'язана працювати на всіх територіях, навіть непідконтрольних Україні, і ніякі "ЛНРівці" нам не можуть віддавати накази", - заявив заступник голови СММ ОБСЄ в Україні Олександр Хуґ.

Як повідомлялося, внаслідок загострення ситуації в зоні АТО український Генштаб погрожує повернути артилерію на першу лінію оборони. Про це вже повідомлено представників місії ОБСЄ.

ОБСЄ констатує порушення режиму припинення вогню в зоні АТО

ОБСЄ констатує порушення режиму припинення вогню в зоні АТО
Наступна публікація