Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У ЄС назвали "вибори" в ОРДЛО зривом Мінських домовленостей

Дипломати закликали Росію вплинути на сепаратистів, аби повернутися до мирного процесу.

Проведення самопроголошених виборів на окупованій території частин Луганської і Донецької областей України є прямим порушенням Мінських домовленостей. Про це заявила речник Європейської служби зовнішніх зв'язків Майя Косьянчич, повідомляє УНІАН.

Вона наголосила, що Європейський Союз повністю підтримує незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України в межах її міжнародно визнаних кордонів. "У цьому контексті заява про те, що 11 листопада 2018 року в так званих "Луганській Народній Республіці" і "Донецькій Народній Республіці" відбудуться так звані "вибори", суперечить духу і букві Мінських угод, в яких містяться конкретні положення, що стосуються організації місцевих виборів в цьому регіоні", - сказано в заяві.

ВідеоВиконувати обов'язки голови невизнаної "ДНР" назначили Дениса Пушиліна

Виконувати обов'язки голови невизнаної республіки в Донецьку, замість убитого тиждень тому Олександра Захарченка, призначили Дениса Пушиліна. До російської окупації він був активним учасником "МММ" і навіть балотувався від партії Мавроді в парламент. Проти нього оголошені персональні санкції. Також Пушилін перебуває в розшуку Генпрокуратури. 

Виконувати обов'язки голови невизнаної "ДНР" назначили Дениса Пушиліна

Речник також зауважила, що варто уникати кроків, які можуть перешкоджати просуванню в реалізації Мінських угод. "Ми очікуємо, що Росія, зокрема, в повній мірі скористається своїм впливом на сепаратистів в цьому питанні", - підкреслюється в заяві Косьянчич.

Як повідомлялося, напередодні у терористичній "ДНР" призначили нового ватажка замість вбитого Олександра Захарченка – ним став Денис Пушилін, який раніше був "спікером парламенту". Крім того в обох терористичних "республіках ("Л/ДНР") призначили дату незаконних виборів – 11 листопада. Про це повідомляється на сепаратистських медіа за результатами засідання так званої "Народної ради".

Фотогалерея Ватажка "ДНР" Захарченка ховають у закритій труні (9 фото)

Залиште свій коментар

Вибір редакції