У Зеленського розповіли про план відновлення Донбасу

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

На створення економічного хабу в регіоні знадобляться великі кошти, вважає Єрмак.

Помічник президента України Андрій Єрмак в інтерв’ю YouTube-каналу KRYM  заявив про те, що про відновлення Донбасу після бойових думають вже зараз і шукають донорів.

"Може в майбутньому це буде якийсь новітній економічний хаб і там будуть розвиватися якісь напрямки, які ми навіть не мріяли і не говорили про це. Безумовно, ми вже сьогодні говоримо і думаємо про розвиток", - наголосив високопосадовець.

На уточнювальне запитання про те, які суми грошей знадобляться для цього Єрмак чіткої відповіді дати не зміг.

"Великі кошти, ми розуміємо це. Але, ми хочемо сказати, що сьогодні закінчується робота по формуванню зі Світовим фондом великого фонду з великою кількістю міжнародних та українських донорів, який буде спрямований саме на розвиток цього регіону. На відновлення Донбасу і так далі. Це наша територія, це наші люди, і це принципово важливо", - підсумував він.

Раніше повідомлялося, що робоча група з реінтеграції при президентові обговорила концепцію перехідного правосуддя. Цей документ має вирішити більшість проблем, з якими країна зіткнеться, коли завершиться збройний конфлікт і до складу України повернуться тимчасово окуповані та непідконтрольні території. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції