Засоби ураження передано на облік до одного із підрозділів ЗСУ.

Співробітники СБУ спільно з військовослужбовцями ЗСУ у районі проведення антитерористичної операції виявили дві схованки зі зброєю та боєприпасами.

Про це повідомляє прес-служба СБУ у соцмережі Facebook.

Зазначається, що у Лисичанську на Луганщині оперативники спецслужби вилучили зі схрону, який був облаштований у підвалі, чотири реактивні протитанкові гранати РПГ-26 та РПГ-22, п'ять гранат РГД-5 та Ф-1 із запалами, ручну кумулятивну гранату РКГ-3ЕМ, а також 1155 набоїв до стрілецької зброї різного калібру.

"В одному із нежилих приміщень Слов'янська на Донеччині правоохоронці виявили станковий гранатомет АГС-17, два гранатомети РПГ-7В з пострілами, дві реактивні протитанкові гранати РПГ-22, протитанкову рушницю ПТРД, три сотні гранатометних пострілів ВОГ-17 і ВОГ-25, а також майже 12 тисяч набоїв калібру 7,62 і 5,45", - йдеться у повідомленні.

Наразі тривають невідкладні оперативно-слідчі дії, засоби ураження передано на облік до одного із підрозділів ЗСУ.

Нагадаємо, раніше у Києві співробітники Служби безпеки України спільно з поліцією виявили схованку з двома реактивними протитанковими гранатами РПГ-22. Також оперативники спецслужби вилучили зі схрону, що був облаштований на території лісопаркової зони у Голосіївському районі столиці, чотири постріли до гранатомета РПГ-7, 40 пострілів ВОГ-25 до підствольного гранатомета та 160 набоїв калібру 12,7 мм. 

Залиште свій коментар