Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Українські бійці зайняли не лише висоти, а й низини Широкиного

Новині, розповсюдженій Жебрівським, більше місяця.

У прес-центрі Маріупольського сектору пояснили ТСН, що Широкине вже більше місяця під контролем української армії, а чому голова Донецької ВЦА опублікував її сьогодні, не розуміють.

Військові поточнили, що українська армія давно контролює не лише висоти, а й низини Широкиного, просто туди ще не пускають місцевих мешканців, адже після бойовиків там земля просто нашпигована вибухівкою. Там ще довго працюватимуть сапери.

"Широкине – під нашим контролем. Те, що ми поки не дозволяємо повернутися місцевим мешканцям, навіть подивитися, що сталося з їхніми будинками, то тільки тому, що селище нашпиговане вибуховими пристроями, і для розмінування потрібно ще багато й багато часу", - каже прес-офіцер сектору "М" Ярослав Чепурний.

Загалом на фронті загострення по всій лінії - так сильно бойовики не стріляли останні вісім місяців. Із чим пов'язана активізація бойовиків, військові не знають.

За сьогодні з української сторони - один загиблий і троє поранених. Це втрати серед українських військових після понад сотні обстрілів по всій зоні АТО. Втрати бойовиків - масштабніші. За даними розвідки – дев'ять загиблих та 16 поранених, йдеться лише про кадрових російських військових.

Кореспондент ТСН Ганна Бока

Відео Бойовики за добу здійснили понад 100 обстрілів

Залиште свій коментар

Вибір редакції