Український безпілотник розкидав "святкові" листівки над окупованою Горлівкою

Дрон пролетів над центральною площею, де саме відбувався парад.

Українська аеророзвідка привітала жителів окупованої Горлівки з повітря. Безпілотники викинули дві тисячі листівок прямо над парадом, який проводили бойовики, аби люди побачили, що Україна про них не забула, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

До цієї акції наші готувались кілька тижнів, листівки з різними гаслами замовили заздалегідь. Серед тих, хто стежив за польотом літака з листівками, був і голова Зайцевської військово-цивільної адміністрації Володимир Весьолкін. Після приходу окупантів він полишив рідну Горлівку, його бізнес знищили, а майно порізали на брухт. Проте чоловік переконаний, що в Горлівці досі чимало тих, хто чекає повернення міста під український прапор. "Нас там чекають, там українська земля, там проукраїнські люди. За рахунок репресивних методів люди мовчать, думки тільки на кухнях, у компаніях, закритих колах", - пояснює Весьолкін.

Відео з безпілотника отримали журналісти. Той вдало виконав свою місію – пролетів над окупованим містом і скинув на центральній площі листівки. "Якщо там півтори тисячі на площі – то якраз по листівці на кожного, кожного привітали з 9 травня. Комусь нерви полоскотали – хай орки бісяться, а нормальні люди будуть радіти, будуть бачити, що їх не забувають", - прокоментував подію аеророзвідник "Снігур". Дрон безперешкодно повернувся на базу, оминувши пастки – станції радіоелектронної боротьби, якими блокують повітряний простір бойовики.

Кореспондент ТСН Яків Носков

ВідеоУ Горлівці українська аеророзвідка кинула тисячі листівок над парадом бойовиків

Залиште свій коментар