Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Український безпілотник розкидав "святкові" листівки над окупованою Горлівкою

Дрон пролетів над центральною площею, де саме відбувався парад.

Українська аеророзвідка привітала жителів окупованої Горлівки з повітря. Безпілотники викинули дві тисячі листівок прямо над парадом, який проводили бойовики, аби люди побачили, що Україна про них не забула, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

До цієї акції наші готувались кілька тижнів, листівки з різними гаслами замовили заздалегідь. Серед тих, хто стежив за польотом літака з листівками, був і голова Зайцевської військово-цивільної адміністрації Володимир Весьолкін. Після приходу окупантів він полишив рідну Горлівку, його бізнес знищили, а майно порізали на брухт. Проте чоловік переконаний, що в Горлівці досі чимало тих, хто чекає повернення міста під український прапор. "Нас там чекають, там українська земля, там проукраїнські люди. За рахунок репресивних методів люди мовчать, думки тільки на кухнях, у компаніях, закритих колах", - пояснює Весьолкін.

Відео з безпілотника отримали журналісти. Той вдало виконав свою місію – пролетів над окупованим містом і скинув на центральній площі листівки. "Якщо там півтори тисячі на площі – то якраз по листівці на кожного, кожного привітали з 9 травня. Комусь нерви полоскотали – хай орки бісяться, а нормальні люди будуть радіти, будуть бачити, що їх не забувають", - прокоментував подію аеророзвідник "Снігур". Дрон безперешкодно повернувся на базу, оминувши пастки – станції радіоелектронної боротьби, якими блокують повітряний простір бойовики.

Кореспондент ТСН Яків Носков

ВідеоУ Горлівці українська аеророзвідка кинула тисячі листівок над парадом бойовиків

Залиште свій коментар

Вибір редакції