В окупованому Донецьку під час мітингу збираються висунути вимоги Захарченку  — ГУР

Безробітніх шахтарів та їхніх родичів скликають вийти на площу Леніна 19 квітня.

У Головному управлінні розвідки Міноборони України заявили про зростання соціального напруження на тимчасово окупованих територіях Донецької та Луганської областей.

Про це йдеться в повідомленні ГУР у Facebook.

"Відмічається поширення закликів до колективів шахт, що не працюють, та їхніх родичів взяти участь о 10 годині ранку 19 квітня у мітингу на площі Леніна в місті Донецьк, на якому планується висунути вимогу голові "ДНР" Олександру Захарченку", — йдеться в повідомленні.

У ГУР зазначають, що невідкладні заходи, які мають намір провести в окупованому Донецьку, спрямовані на підвищення рівня достатку населення.

"Мотивом цієї акції є важке економічне становище місцевого населення, скорочення та відправка у неоплачувану відпустку шахтарів та бездіяльність керівництва шахт щодо виплати заборгованості по заробітній платні", — пояснили в розвідці.

Нагадаємо, 14 квітня ватажок терористів "ДНР" Олександр Захарченко під час так званої прямої лінії заявив, що готовий вести переговори з президентом України Петро Порошенком. У нього нібито спитали про те, чому він вів переговори з нардепом Надією Савченко. "ДНРівець" у відповідь сказав, що готовий говорити і з українським гарантом.

Відео40 днів блокади ОРДЛО: підступна націоналізація підприємств та нова ухвала Кабміну

Залиште свій коментар