Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
В Україні формується елітний іноземний легіон на кшталт французького

Бійці базового "Грузинського легіону" кажуть, що український буде сильнішим.

В інтернаціональний підрозділ перетворюється знаменитий добровольчий "Грузинський легіон", учасники якого воюють на передових позиціях у зоні АТО на Донбасі. У ньому вже з’явилися австралієць, американець, німець, а нещодавно прийшов служити казах, ідеться в сюжеті ТСН.19:30.

Хлопчину з роскосими очима побратими тут називають Едіком або за позивним “Самурай”. Справжнє його ім’я Едиге, він з Астани, вже кілька місяців офіційно служить у Збройних Силах України. Казах каже, що давно хотів побувати на війні, а тим більше з росіянами, які вже придивляються до казахської землі. "Це ж політики деякі говорили, що північний Казахстан – це російська земля. Та не вийде в них нічого! І тут не вийде", - впевнений Едиге.

Відео Інтернаціональний легіон: іноземні громадяни створили на передовій в зоні АТО елітний підрозділ

Командир Зураб не приховує, що йому приємно, що іноземці ідуть служити саме у грузинський підрозділ. Він вірить, що з часом його легіон стане елітним. "В українців теж буде свій легіон, як у французів, тільки кращий", - каже військовий. Грузини на фронті воюють у нестерпних умовах – холод, дощ, пронизливий вітер, багно звідусіль, а до позицій противника 150-200 метрів. Однак на скиглення хлопці часу на гаять, а ладнають дротовий зв’язок і готують фірмовий шашлик. Крім того, привчилися відкривати закрутки не ножем, а пістолетом. А за спільним обідом біля багаття згадують родини та мріють про той час, коли і в Україні, і в Грузії буде мир – на всій території, без окупованих росіянами регіонів.

Раніше заступник командира підрозділу Зураб розповів, що всі його підлеглі – кадрові військові. В Україні ж воюють насамперед для того, аби віддячити українцям за те, що захищали грузинську землю. "Є документальні кадри, коли український пілот ділиться своїм останнім печивом та їжею з дітьми та жінками, біженцями. Сам три доби голодний був", - пояснив Зураб. Тепер грузин любить усе українське. "Я сало люблю, борщ, соління. І українок! І я записався в козаки", - розповів він.

Кореспондент ТСН Олександр Загородний

Залиште свій коментар

Вибір редакції