"Вибори" в ОРДЛО можуть "поставити хрест" на Мінському процесі - Кучма

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Другий президент України сподівається, що це рішення буде переглянуто.

Екс-президент (1994-2005), представник України у Тристоронній контактній групі Леонід Кучма вважає, що рішення про проведення "виборів" у так званих "Л/ДНР" може поставити під загрозу Мінський процес.

Про це він заявив у п'ятницю, 7 вересня, пише Інтерфакс-Україна.

"Це рішення повністю суперечить Мінським угодам. Це дуже серйозний крок, який може поставити хрест на Мінському процесі", - заявив Кучма. 

На його думку, це рішення не могло бути ухвалено без узгодження з російською стороною.

Він наголосив, що ця постанова "не в інтересах України, не в інтересах Росії, не в інтересах тих, хто бере участь у Мінському процесі".

Кучма висловив надію, що це рішення може бути переглянуто. "Є ще час, як швидко ухвалили, так швидко можна і скасувати його", - сказав він.

Нагадаємо, у терористичній "ДНР" призначили нового ватажка замість вбитого Олександра Захарченка – ним став Денис Пушилін, який раніше був "спікером парламенту". Крім того в обох терористичних "республіках ("Л/ДНР") призначили дату незаконних виборів – 11 листопада.

ВідеоУ центрі Донецька підірвали очільника "ДНР" Олександра Захарченка

Потужний вибух пролунав у кафе з промовистою назвою "Сєпар". Керівник донецьких сепаратистів отримав смертельне поранення і помер у лікарні. Ще один так званий міністр доходів та зборів по кличці "Ташкент" - також поранений. 

У центрі Донецька підірвали очільника "ДНР" Олександра Захарченка

Залиште свій коментар

Вибір редакції