Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Військові під Авдіївкою утеплюються та спостерігають за маневрами ворога

В українських бійців суворий наказ – не відповідати на провокації.

Похолодання, що прийшло в Україну, особливо гостро відчувають на фронті. Вечори нині холодні і постає питання – як обігритись і не розсекретити своє місцеперебування ворогу, передає кореспондент ТСН з Авдіївської промзони.

Військові кажуть, теплі речі отримали ще тиждень тому, немає нестачі у дровах, бензині та "буржуйках". Однак, поставити такі пічки можна не на всіх позиціях, оскільки дим з труби одразу видає розташування. У бійців є свої ефективні секрети – завдяки успішному маскуванню бойовики гатять по порожній будівлі, у якій, на їхню думку, є українські військові.

Загалом обстріли, провокації та вилазки ворожих диверсантів не припиняються. Напередодні стріляли з РПГ, вже сьогодні бойовики в хід пустили РПГ, СПГ та "Утеси". Наші військові на провокації не відповідають – наказ про заборону вогню дуже суворий, і чекають – чим закінчиться чергове так зване "перемир'я".

Відносно спокійну ніч провели військові в промзоні під Авдіївкою напередодні, подробиці дивіться у сюжеті Євгенії Цвєтанської:

Відео Вперше за тривалий час бойовики перестали обстрілювати Авдіївську промзону

Залиште свій коментар

Вибір редакції