Захарченко оголосив про створення "Малоросії"

Дата публікації
Перегляди
12к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Захарченко оголосив про створення "Малоросії"

Олександр Захарченко / Фото: Getty Images

Терорист говорить про перехідний період. 

Ватажок "ДНР" Олександр Захарченко заявив про створення "перехідної держави Малоросія". Про це повідомляє РИА "Новости".

Головний терорист Донеччини стверджує, що ситуація на Донбасі  зайшла у глухий кут, а війну на Сході в традиціях російської пропаганди назвав "громадянською". 

"Ситуація зайшла в глухий кут. Ми пропонуємо план реінтеграції країни... Щоб зупинити громадянську війну ми обговорили ситуацію і дійшли висновку, що Україна показала себе як держава, яка не відбулася. Київський режим не в змозі залишити громадянську війну... Пропоную заснувати державу Малоросія. Малоросія - незалежна молода держава. На перехідний період до 3 років ", - сказав журналістам Захарченко. 

На сайті терористів "ДАН" з'явилася інформація про те, що про створення "Малоросії" нібито оголосили "представники "ДНР", "ЛНР" і 19 регіонів України", а столицею фейкової держави обрали окупований Донецьк. 

"Ми, представники колишніх регіонів України (за винятком Криму) заявляємо про заснування нової держави, яке є правонаступницею  України. Ми згодні з тим, що нова держава буде називатися Малоросія, оскільки назва Україна дискредитувало себе", - вказується в тексті. 

Як повідомлялося раніше, ватажок "ДНР" Олександр Захарченко заявив про те, що донецькі окупанти хочуть інтеграції з РФ. Головний терорист Донеччини назвав Росію своєю батьківщиною. 

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
12к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація