Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Зараз могла бути восьма хвиля мобілізації – Порошенко

Президент наголосив, що демобілізованих військових замінять контрактники.

Президент Петро Порошенко підписав указ про демобілізацію військових п'ятої хвилі. Глава держави зробив на Донеччині, практично на лінії зіткнення - у селищі Водяному, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Ця позиція українських військових – за 800 метрів від злітної смуги Донецького аеропорту. Порошенко прибув туди, аби проінспектувати лінію опорних пунктів на передовій і подякувати воїнам за службу. При них Петро Порошенко і підписав указ про демобілізацію. Вона триватиме протягом червня-липня. Додому мають повернутися військовослужбовці, мобілізовані навесні 2015 року. Це близько 17 тисяч воїнів.

Порошенко також зазначив, що необхідність у новій хвилі мобілізації залежить від ситуації на фронті та дій агресора. Мобілізованих п'ятої хвилі, за словами президента, мають замінити контрактники. "Якби ми діяли за інерцією, то вже мала би завершуватися сьома черга мобілізації та оголошуватися восьма. Натомість, ми докладаємо максимум зусиль для того, щоб поповнити лави Збройних Сил України професіоналами-контрактниками", - заявив верховний головнокомандувач.

Раніше Порошенко пообіцяв підписати наказ про демобілізацію, коли виступав у Харківському університеті Повітряних Сил імені Івана Кожедуба. Згодом президент виконав обіцяне, наголосивши, що всі охочі служити далі матимуть можливість перейти на службу за контрактом.

Відео Петро Порошенко підписав указ про демобілізацію військових п’ятої хвилі

Залиште свій коментар

Вибір редакції