FlixBus запустив перший автобус на сонячних батареях

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Транспорт курсує між містами Німеччини та Англії.

Пасажирський перевізник FlixBus вперше виставив на маршрут автобус на сонячних батареях, який курсуватиме між Дортмундом і Лондоном.

Про це повідомляє пресслужба FlixBus.

За даними перевізника, він став першою компанією, яка випустила "сонячний" автобус на міжнародний рейс. Разом з тим, транспорт їде на дизельному пальному, а панелі дозволяють економити близько 1,7 літра пального на сто кілометрів.

Судячи із заявлених показників, на відстані 600 кілометрів економія палива складе близько 10 літрів. Очікується, що у літній час за збільшення сонячної активності економія ще збільшиться.

Також повідомляється, що сонячна енергія живить всю електроніку в автобусах: від кондиціонера до розеток і USB-портів.

FlixBus передає, що гнучкі сонячні пластини, адаптовані для використання в транспортному секторі, до цього застосовувалися тільки на вантажних транспортних засобах. Зазначається, що проект здійснюється у співпраці з британською компанією TRAILAR, яка розробляє рішення, спрямовані на зменшення впливу автотранспорту на навколишнє середовище.

Раніше аналітики розповіли, як електробуси будуть "тиснути" паливних конкурентів. Громадський транспорт будуть насамперед міняти на електричний, бо він значно забруднює повітря в містах.

Залиште свій коментар

Вибір редакції