Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Топ-7 цікавих книжок до Дня святого Валентина

Це книжки про кохання, пригоди, дружбу, стосунки та вміння розуміти кохану людину. 

До Дня святого Валентина підготували добірку найцікавіших книжок, які можуть бути чудовим подарунком до свята. 

"Чому чоловіки не слухають, а жінки не можуть читати карти?" Аллан Піз ("КМ-Букс")

Книжка присвячена усім чоловікам і жінкам, які хоча б раз у відчаї звертались до свого партнера зі словами: "Чому ти мене не розумієш?". Стосунки нерідко руйнуються через те, що представники сильної статі не можуть усвідомити, що їхні кохані є іншими, не схожими на них, а представниці прекрасної половини людства очікують, що герої їхніх романів за складних життєвих обставин поводитимуться так само, як вони самі. 

За допомогою порад письменника кожен може дізнатися більше про себе і про кохану людину, навчитися поводитися так, щоб стосунки з нею були більш повноцінними та приємними, а спільне життя - щасливим і гармонічним. 

Фелікс Австрія роман Софія Андрухович
facebook.com/starlev

"Фелікс Австрія" Софії Андрухович ("Видавництво Старого Лева")

Роман "Фелікс Австрія" -  український бестселер. Це історія кохання та дружби, віру й ілюзію. 

Дія роману відбувається у місті Станіславів кінця ХІХ – початку ХХ століття. Звичайне місто на кресах "щасливої Австрії", в якому живуть, страждають, нероздільно закохуються, захоплюються наукою і шарлатанськими виступами всесвітньо знаних ілюзіоністів, розважаються на балах і карнавалах, ходять на шпацер і ховають таємниці у різьблених комодах. І на тлі епохи, яка для нащадків щораз більше обростатиме міфами про ідилічне життя, – долі двох жінок, що переплелися так тісно, як стовбури дерев – у нерозривному зв’язку, який не дає ні жити, ні дихати, ні залишитися, ні піти. 

На початку 2020 року у прокат вийшов фільм "Віддана" та видано спеціальний кулінарний записник "Галицькі смаколики"

 "Добрі новини з Аральського моря" Ірена Карпа (#книголав)

Любов до себе — чи не найважливіше зізнання, якого ви маєте очікувати. Вона плекається довго й сумлінно, часом через біль та зневіру, проте, зрештою, такий шлях має щасливий фінал. Тож у День святого Валентина можна зізнатися в любові самій собі й почати читати роман Ірени Карпи "Добрі новини з Аральського моря", що вийшов минулої весни у видавництві #книголав та одразу став бестселером. Дія роману відбувається у найромантичнішому місті світу – Парижі, а в центрі оповіді – чотири українки.

Чотири жінки-героїні — справжні втікачки. Кожна, така різна та водночас унікальна, біжить з різних причин, проте всі прямують до Парижа. Жінки намагаються під тиском щоденних клопотів та негараздів знайти себе, і у цих пошуках вони не зможуть втекти від любовних пригод. На диво, у жодної з них не виходить віднайти спокій, допоки вони не усвідомлюють, що любов до себе є тим невідомим, яке вони всі шукають.

Ірена  Карпа Добрі новини з Аральського моря #книголав
knigolove.com.ua

Якщо раптом ви посеред роману зрозумієте, що впізнали себе — не лякайтеся. Ірена Карпа свідомо робила своїх героїнь універсальними, схожими на конструктор, який складається з наших страхів, переживань та спільного жіночого досвіду. Тож, якщо вам зараз хочеться втекти до Парижа, щоб позбутися своїх проблем і знайти там любов свого життя, ця книжка може стати прекрасною терапією.

"Ефект Розі" Грем Сімсіон (Vivat)

Дон Тіллман — успішний учений-генетик, який завжди дослухався до логіки й уникав будь-яких несподіванок. Навіть у пошуках супутниці життя він застосовував науковий підхід із чіткими вимогами, аж поки не зустрів примхливу й спонтанну Розі Джармен. Тепер Дон і Розі. 

Спочатку Грем Сімсіон створював "Проєкт Розі" як сценарій, але потім написав продовження "Ефект Розі". 

"Ефект Розі" Грем Сіпсіон (видавництво Vivat)
vivat-book.com.ua

"Сім звичок надзвичайно ефективних сімей" Стівен Кові (BookChef)

"Сім звичок надзвичайно ефективних сімей" - це новий погляд на описані автором звички ефективних людей. Цього разу популярна концепція використовується для встановлення теплих і близьких стосунків в сім'ї.

Стівен Кові дає поради щодо вирішення проблем, які рано чи пізно стають перед кожним з нас, наводячи приклади історій з життя власної родини. 

 "Без імені" Джошуа Ферріс ("Фабула")

Роман "Без імені" Джошуа Ферріса спонукає читача до роздумів, допомогає переосмислити своє життя, особисті проблеми й взаємовідносини та навчить долати труднощі. 

роман "Без імен" Джошуа Ферріса
fabulabook.com

"Між небом і землею" Марк Леві ("Клуб Сімейного Дозвілля")

Марк Леві —  французький письменник, літературний феномен. Його романи продано мільйонними накладами. Автор пише про те, що сховано у влибині душі, і те, що так мріє побачити кожен читач. 

"Між небом і землею" Марк Леві

Лорен жила звичайним життям. У буденних радощах та дрібних проблемах.  Доки одного разу не потрапила в жахливу аварію. Зустріч з Артуром допомагає ій не втратити себе і повернутися до життя.

Нагадаємо, визначено найкращі українські книжки 2019 року за верcією PEN Ukraine. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції