Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Українською вийде бестселер "Ефект Розі" Грема Сімсіона

Першу книжку буде перевидано у новому оформленні.

На початку лютого у "Видавництві Vivat" в українському перекладі вийде роман "Ефект Розі". Про це йдеться на сторінці видавництва у Facebook.

Це продовження роману "Проект Розі" (The Rosie Project) про Дона Тіллмана — успішного ученого-генетика, який завжди дослухався до логіки й уникав будь-яких несподіванок.

Навіть у пошуках супутниці життя він застосовував науковий підхід із чіткими вимогами, аж поки не зустрів примхливу й спонтанну Розі Джармен. Тепер Дон і Розі — щасливе подружжя, що мешкає в Нью-Йорку. І все було добре, доки його кохана не повідомила, що вагітна. Учений і гадки не має, що таке батьківство, а коли досліджує це питання — втрапляє у халепу із законом, яку приховує від дружини. На пару чекає багато випробувань і переживань, а також перевірка шлюбу на міцність, що може докорінно змінити героїв.

Грем Сімсіон — відомий австралійський письменник, сценарист, драматург. До того, як стати автором, працював консультантом з інформаційних систем, є співавтором книжки "Основи моделювання інформаційних систем". 

2012 року Сімсіон отримав премію "Неопубліковані рукописи" прем'єр-міністра Вікторії за книжку "Проект Розі". Роман було опубліковано видавництвом Text Publishing, отримавши найкращі відгуки критиків в Австралії у січні 2014 року та продано близько трьох мільйонів примірників у сорока країнах світу.

Спочатку Грем Сімсіон створював "Проєкт Розі" як сценарій, але потім написав продовження "Ефект Розі", яке було опубліковано 24 вересня 2014 року. Пізніше написав третю книжку "Результат Розі", яка опублікована в лютому 2019 року.

Нагадаємо, українською вийде бестселер "Здивуй мене!" Софі Кінселли

Залиште свій коментар

Вибір редакції