Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У компанії Jaguar Land Rover створили ретро-магнітолу з мультимедією

Новий пристрій має вигляд старої аудіосистеми, але оснащений сучасними функціями.

Британський бренд Jaguar Land Rover дуже цінує свою історію і розвиває лінійку ретро-автомобілів. Для повноцінного функціонування їм не вистачає тільки сучасних пристроїв, до яких більшість вже звикла. Для цього в компанії розробили новий мультимедійний комплекс спеціально під ретро-стилістику.

Jaguar Land Rover Classic
motor.ru

Мультимедія володіє функціями радіо, навігацією, сенсорним дисплеєм і Bluetooth. Вироблятись він буде в п'яти варіантах дизайну і призначатися для установки в класичні моделі Jaguar і Land Rover.

Jaguar Land Rover Classic
motor.ru

За якість звуку відповідає вбудований підсилювач з вихідною потужністю 4х45 Вт. Навігаційна система Classic Infotainment System вже має в асортименті карти Європи на 32 мовах. Основна система пропонує вибрати варіанти мови: англійську, німецьку, французьку, італійську, іспанську та російську. Комплекс підтримує підключення до чотирьох пристроїв по Bluetooth і синхронізацію контактів.

Jaguar Land Rover Classic
motor.ru

Вартість нової розробки становить 1 600 доларів.

Нагадаємо, що ательє Jaguar Land Rover Classic, яке займається реставрацією і конструюванням ретро-автомобілів відповідних марок, вперше з'явиться за межами Європи – в США. Підприємство JLR Classic зведуть у місті Саванна, штат Джорджія. У компанії вважають, що будь-яка модель, що вийшла з виробництва більше десяти років тому, буде "класичною". JLR Classic також пропонує каталог більш ніж 30 тисяч окремих деталей для старих автомобілів.

Приєднуйтесь до групи ТСН.Авто у Facebook

Залиште свій коментар

Вибір редакції