У Мережі показали бюджетний Tesla Roadster

Дата публікації
У Мережі показали бюджетний Tesla Roadster

AutoTimesNews

Електромобіль нагадує Model 3.

У Мережі висунули припущення, що після другого покоління електричного гіперкара Tesla Roadster з'явиться більш бюджетна версія авто для широких мас.

Зображення бюджетного родстера опублікувало видання AutoTimesNews.

У повідомленні говориться, що нинішній суперкар Tesla пустять у продажі приблизно за $200 тисяч, що пропорційно вартості Lamborghini Huracan. Водночас за потужністю електрокар відповідає Pininfarina Battista та Rimac C_Two.

При цьому в перспективі американська компанія може випустити родстер, який буде нагадувати Model 3 і Model Y. Така модель буде, ймовірно, копіювати дизайн згаданих авто, але отримає більш рельєфні крила.

Повідомляється, що Tesla не зможе створити повністю електричний спортивний автомобіль такого розміру в найближчому майбутньому, щоб конкурувати з родстером Mazda. Тим не менш, за найближчі роки Tesla зможе знизити ціни на акумулятори та електродвигуни, щоб можна було виробляти електричний спортивний автомобіль для широких мас.

Раніше згадувалося, що стали відомі три головні конкуренти пікапа Tesla. Чергову новинку анонсував стартап з виробництва електрокарів Fisker.

Наступна публікація