В Greenpeace розповіли, як кросовери вбивають планету

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Паливні авто відповідальні за 9% шкідливих викидів в усьому світі.

На автосалоні у Франкфурті організація з захисту довкілля Greenpeace виступила з вимогою заборонити кросовери.

Також активісти накачали гігантську кулю на знак протесту проти паливних автомобілів, повідомляє медіаслужба Associated Press.

Відомо, що фокус Greenpeace був наведений саме на кросовери, тому що вони набирають все більшої популярності у світі. Якщо ще кілька років тому великогабаритні авто були популярні більшою мірою у США, то зараз мода на них поширюється на Європу і Китай.

За словами представників демонстрації, саме кросовери, серед всіх легкових авто, представляють серйозну проблему для кліматичної ситуації у світі. Річ у тім, що великі авто викидають більше шкідливих речовин у повітря, а також вбивають моду на компактні електрокари.

Водночас глава Volkswagen Герберт Дісс заявив, що кросовери – це те, чого хоче клієнт, але автокомпанії повинні прагнути до того, щоб сім'ї з середнім і низьким доходом могли купувати електромобіль.

Тим не менш електромобілі поки що залишаються значно дорожчими, ніж аналоги з двигунами внутрішнього згоряння, а Greenpeace стверджує, що автовиробники несуть відповідальність за 9% усіх шкідливих викидів CO2 за 2018 рік.

Раніше згадувалося, що Nissan потролил Франкфуртський автосалон сільським "шоу". Японська компанія представила Nissan Juke серед виноградників у Франції.

Залиште свій коментар

Вибір редакції