Вийде друком новий роман відомої української пись­мен­ниці Марії Матіос "Букова земля"

Вийде друком новий роман відомої української пись­мен­ниці Марії Матіос "Букова земля"

Фото: ru.wikipedia.org/

Презентація роману за участі авторки відбудеться 21 вересня на 26 BookForum у Львові. 

20 вересня 2019 року вийде друком новий роман відомої української пись­мен­ниці Марії Матіос "Букова земля" видавництва "Абабагаламага". Про це йдеться на сторінці видавництва у Facebook. 

Це глибока і зухвала сага завдовжки у 225 років, пропущена через перехресні історії п’яти родин різного суспільного рівня і статусу, а також історичних персонажів, так чи інакше пов’язаних з Буковиною. Землероби, скотарі, воїни, посли і міністри постають повноправними творцями не лише приватної, а й загальноєвропейської історії. Недаремно авторка означила жанр свого твору як роман-панорама. Географія його подій простягається від крихітного буковинського хутора Сірук — до Відня, Берліна, Бухареста, Москви і Берна. А обрамленням цього класичного роману виступає особливий сюжет зі Станиці Луганської літа 2014 року. І як завжди у книжках Марії Матіос, окремим персонажем є мова з її неповторною лексич­ною розкішшю і гуцульським чаром.

Фото: facebook.com/ababahalamaha.publishers/

Марія Матіос  — українська письменниця та політична діячка. Переможець різноманітних літературних премій, зокрема лауреат Шевченківської премії з літератури (2005), "Коронації слова" (2007), та "Книги року BBC" (2008). Народна депутатка України VII (партія УДАР), VIII скликання (БПП).

Серед найвизначніших праць Матіос, збірка оповідань "Нація" (2001), роман у новелах "Майже ніколи не навпаки" (2007) та роман "Солодка Даруся".

Нагадаємо, Олег Сенцов презентуватиме свою нову книжку "Маркетер" у Львові.  

Повʼязані теми:

Наступна публікація