Нова Зеландія на референдумі визначилася із новим прапором

Більшість громадян підтримала дизайн стягу із папороттю.

Громадяни Нової Зеландії під час референдуму визначилися із новим прапором країни. Більшість новозеландців обрали дизайн у чорному, білому і синьому кольорах з ціатеєю сріблястою.

Автором можливого майбутнього прапору Нової Зеландії став архітектор Кайл Локвуд, пише Українська служба ВВС.

У референдумі взяли участь близько 1,5 млн виборців, а явка склала 49%. У березні відбудеться ще одне голосування, на якому громадяни або затвердять новий прапор, або залишать старий.

Проект нового прапору, який переміг на референдумі, офіційно називається Срібляста Ціатея (чорний, білий і синій). Саме цей варіант раніше обрав прем'єр-міністр Джон Кей. Цей проект змагався ще із чотирма варіаціями нового стягу.

Як відомо, рішення обрати для країни новий прапор підтримав прем'єр-міністр Джон Кі. На його переконання, нинішній прапор дуже схожий на австралійський, а також слід прибрати зі стяга зображення британського прапора.

Раніше повідомлялося, що у Новій Зеландії знайшли запаси золота та срібла на мільярди доларів. За висновками геофізиків, якщо родовища будуть розроблятися, щорічно у країні отримуватимуть близько трьох мільярдів доларів від видобутку золота та 3,5 мільярдів - від видобутку срібла.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: