У Непалі відгримів барвистий гей-парад

У Непалі відгримів барвистий гей-парад

Ілюстрація. Цього року у країні дозволили вказували "іншу" стать у паспорті для тих, хто не ідентифікує себе ні з чоловіками, ні з жінками / Фото: Reuters

Непал декриміналізував гомосексуалізм у 2007 році.

Активісти, які захищають права геїв, провели парад у столиці Непалу Катманду.

Вони вимагають закріпити права представників ЛГБТ-спільноти у конституції. До барвистої акції із танцями на вулицях міста долучилися сотні людей. Серед іншого вони вимагають законодавчого закріплення права на одностатевий шлюб, на усиновлення дітей гей-парами, права на купівлю спільної власності та можливість отримувати майно у спадок.

У той час, як гомосексуальність залишається злочином у багатьох країнах півдня Азії, Непал декриміналізував це явище у 2007 році.

Цього року у країні дозволили вказували "іншу" стать у паспорті для тих, хто не ідентифікує себе ні з чоловіками, ні з жінками. Однак є нарікання на те, що ці паспорті складно отримати.

Впродовж останніх тижнів у Непалі відбулася низка протестів проти проекту нової конституції країни. Зокрема представники етнічних меншин стверджують, що основний закон, який має поділити країну на сім федеральних штатів, дискримінуватиме їх і не надає достатньої автономії.

Нагадаємо, що на гей-параді в Сан-Франциско сталася стрілянина

В Одесі невідомі намагалися зірвати ЛГБТ- фестиваль "Одеса Прайд 2015"

В Одесі невідомі намагалися зірвати ЛГБТ- фестиваль "Одеса Прайд 2015"

Повʼязані теми:

Наступна публікація