У РФ обшукали вчителя, якого засудили за вірші про Україну

Дата публікації
Перегляди
999
Поділитись:
WhatsApp
Viber
У РФ обшукали вчителя, якого засудили за вірші про Україну

У березня 2014 після анексії Росією Криму Олександр Бившев написав два вірші "Українським патріотам" і "Українські повстанці", в яких закликав українців опиратися інтервентам / Фото: osvita.mediasapiens.ua

Вчителя засудили до 300 годин громадських робіт і дворічної заборони на педагогічну діяльність.

Співробітники МВС Росії з протидії екстремізму обшукали будинок шкільного вчителя Олександра Бившева, якого засудили до громадських робіт за вірші "Українським патріотам" і "Українські повстанці".

До вчителя з райцентру Кроми Орловської області прийшли зранку. За його словами, оперативники пред'явили постанову про обшук у справі про підпал прокуратури селища Кроми в ніч з 5 на 6 серпня.

"Вони стали вилучати USB-флешки, старий системний блок комп'ютера Samsung і головне - мій новий ноутбук Lenovo, який вдалося придбати на кошти, зібрані мені на допомогу з ініціативи журналіста Олександра Подрабінека", - розповів Бившев.

У березня 2014 після анексії Росією Криму Олександр Бившев написав два вірші "Українським патріотам" і "Українські повстанці", в яких закликав українців опиратися інтервентам.

В рамках заведеної на нього кримінальної справи провели лінгвістичну експертизу, яка не виявила нічого кримінального у віршах Бившева. Проте, згодом провели ще одну експертизу, згідно з якою вірші Бившева розпалюють ненависть і ворожнечу до росіян. І саме цю, повторну експертизу суд долучив до справи. Вчителя засудили до 300 годин громадських робіт і дворічної заборони на педагогічну діяльність.

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
999
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація