Як пережити Супермісяць 2 січня

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Всесвіт вчергове підкидає нам шанс на здійснення мрій — достатньо попросити у неба бажаного та діяти.

У ніч проти 2 січня о 04:24 за Києвом зимове небо осяє черговий Супермісяць. З давніх-давен людство відзначає вплив місяця на життя, особливо це відчутно у повню, коли сили небесного світила підсилюються, а у період Супермісяця цей вплив збільшиться у кілька разів. Додамо, що традиційно місячний вплив відчуватиметься три дні до і три дні після появи Супермісяця.

Що ж Супермісяць віщує землянам?

Традиційно новорічну ніч ми використовуємо, щоб загадувати бажання, а тому Супермісяць, який з’явиться на небі фактично через добу після Нового року, допоможе нашим бажанням здійснитися. Але, увага: йдеться про справжні бажання, а не ті, які нав’язує суспільство, колеги чи рідні. Навіть якщо ви загадаєте щось "несправжнє", то Всесвіт все-таки у ніч Супермісяця дослухається до вашої підсвідомості й "зчитає" волання про бажання, які потрібні саме вам у ці хвилини. Тому можливий конфлікт між декларативними бажаннями та справжніми цінностями.

Що ж бажати у Супермісяць?

Загадуйте бажання про кохання та любов, сім’ю та домашніх, партнерство та стосунки із людьми.

Також місяць у міфології пов’язують переважно із богинями та жіночими силами, тому у період Супермісяця підсиляться інтуїція, емпатія, чуттєвість, інстинкти. Не виключена поява віщих снів та різноманітних знаків від всесвіту. Саме усе це і має вам допомогти зрозуміти власні справжні бажання.

Час скидати маски

Період Супермісяця, окрім відкриття чуттєвості, ще змусить нас скинути маски, тому деяким людям, які звикли лицемірити, буде важко пережити цей період, адже природа місяця оголить для інших людей внутрішню суть із "гнилістю".

Що робити у період Супермісяця?

— зустрічайтеся із приємними та близькими людей, насолоджуйтеся життям, присвятіть певний час відновленню власної душі;

— знайдіть час для творчості, адже сила Супермісяць може допомогти у пошуках натхнення;

— ворожіть, шукайте "штрихпунктирні" лінії для майбутнього року, читайте книги, щоб здобути внутрішню мудрість.

Гарного вам Супермісяця!

Приєднуйтесь також до групи ТСН.Блоги на facebook і стежте за оновленнями розділу! 

Залиште свій коментар

Вибір редакції