3D їжа, або "їжа молодості"

Дата публікації
Перегляди
1683
Поділитись:
WhatsApp
Viber
3D їжа, або "їжа молодості"

І це не якась космічна їжа з тюбиків. Це та, до якої ми звикли.

3D їжа, або їжа молодості обов'язково має бути:

- природною, тобто не проходити жодної обробки (без консервантів, барвників, емульгаторів і тому подібної "хімії");

- свіжою, тобто приготували і відразу з'їли;

- різноманітною і, бажано, різнокольоровою.

Наприклад, сніданок.

1. Каша вівсяна (2 столові ложки розмочених у холодному молоці пластівців та насіння льону) з ягодами (шовковиця та ожина), фруктами (персик, абрикос) та ложечкою меду.

2. Тост з висівкового хліба із сумішшю кисломолочного сиру, зелені, помідора та огірка) з додаванням декількох краплин оливкової олії extra virgin).

3. Яйце некруто.

4. Кава натуральна.

Вівсяні пластівці, насіння льону, овочі, фрукти та ягоди - це "повільні" вуглеводи, які даватимуть енергію тілу та мозку. А ще - вітаміни та фітонутрієнти, що захищають організм від старіння, зношування, і безлічі хвороб.

Яйце - низькокалорійний білок високої якості, що дає "будівельний матеріал" для оновлення клітин м'язів та тіла. Жовток яйця наповнений лецитином та фосфоліпідвми (живить клітини печінки, нервової системи, сприяє зволоженню і свіжому вигляду шкіри).

Кава -еліксир настрою і перевірений антидепресант. Оздоровлює клітини печінки, запобігає цукровому діабету 2 типу, гіпертонії (уявіть собі!), втраті пам'яті, старечому слабоумству (хворобі Альцгеймера). Але за умови розумного споживання: 1-2 чашки.

Таким був мій сніданок.

Чим корисна 3D їжа:

1. Покриває потребу в необхідних для життя речовинах (білках, вуглеводах, жирах, мінералах, вітамінах, фітонутрієнтах, воді);

2. Якісно відновлює клітини всього організму і дає їм змогу повноцінно виконувати свої функції, виявляти "поломки" і усувати їх (різноманітні запалення, в тому числі -- тривалі, хронічні; "поломки" в ДНК, які спричинюють мутації та розвиток ракових захворювань; порушення обміну речовин, від яких беруть свій початок майже всі хвороби -- ожиріння, цукровий діабет 2 типу, гормональні порушення, атеросклероз і тд.);

3. Омолоджує тіло ззовні: значно покращує стан шкіри, волосся, позитивно впливає на самопочуття, нормалізує співвідношення м'язевої та жирової тканини, одним словом, видимо омолоджує.

Друзі! Бережіть своє здоров'я вже і зараз, воно потрібне вам для хороших справ і насолоди життям!

 Приєднуйтесь також до групи ТСН.Блоги на facebook і стежте за оновленнями розділу!

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
1683
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація