Чого не слід робити на спадний Місяць

Нехай "не" стане вашою мантрою на ці кілька днів.

Нещодавно на небі усі бачили чудовий повний Місяць. Повнею починається період спадного Місяця. Древні люди вважали, що саме у період спадного Місяця можна побачити духів. Раніше цю фазу вважали негативною, але вона може бути продуктивною, якщо дотримуватися низки порад:

1. Не витрачайте дорогоцінний час і енергію на щось не потрібне. Зайнятися чимось новим ви зможе під час нового місяця.

2. Не змінюйте кардинально ваш імідж - не наважуйтеся на нову зачіску або радикальну зміну кольору волосся. Але спадний місяць - це непоганий час, щоб підрізати кінчики волосся або зафарбувати корені волосся. Не витрачайте багато коштів на диво-косметику і не скуштуйте чогось екзотичного. Не сідате на нову дієту, не намагайтеся опанувати новий комплекс диво-вправ чи нові рецепти. Якщо почнете щось нове у цей період, швидко втратите інтерес до цього інтерес або передумаєте у наступний період місячного циклу - молодик.

3. Спадний Місяць - не найкращий час для фінансових вкладень. Це поганий час і для того, щоб кидати роботу і шукати нову. Також не коригуйте своє резюме. А ще намагайтеся не дорікати собі за втрачені можливості.

4. Не думайте, що цей період - повністю темний. Сконцентруйте свою увагу на ваших світлих сторонах і тому, що вам вдалося досягнути за останній місячний період.

5. Не намагайтеся реанімувати старі стосунки із колишнім, - лише марно витратите дорогоцінний час. Також не варто зараз шукати свою долю у шлюбному агентстві. З'ясовувати стосунки - теж не кращий період, нині краще трішки віддалитися і перечекати кращої фази Місяця.

Також у період спадного Місяця є можливість позбутися негативних емоцій. Наприклад, можна написати на камінці початкові слова емоцій, які переповнюють вас і заважають вам розвиватися далі і, вирушивши на прогулянку, зі всіх сил жбурнути камінчик у річку чи потічок.

Бережіть себе і нехай над вами завжди світить Місяць!

Приєднуйтесь також до групи ТСН.Блоги на facebook і стежте за оновленнями розділу!

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: