П'ять магічних лайфхаків червня

Відчуйте повноту життя у цей літній місяць і вберіть у себе силу природи, яка збільшується.

Як Сонце досягає зеніту своєї могутності в Місяць Дуба, так і збільшується сила природи — і вашого власного духу.

День літнього сонцестояння і магія

На червень припадає кельтський місяця Дуба. Він стартує 10 червня і триватиме до 7 липня. Із магічного погляду зору червень важливий тим, що цього місяця відбудеться День літнього сонцестояння, коли день найдовший у році, а ніч - найкоротша. Цього року День літнього сонцестояння припадає на 22 червня. У цей день можна здійснити чимало ритуалів, які дадуть своєрідний "фундамент" для вашого подальшого життя. Одне народне повір'я стверджує, що хто засне у найкоротшу ніч у році, той проспить цілісінький рік. Тому червень - це час для магічних дій та пізнання себе.

Феї і мрії

Середина літа, а саме так ще називають День літнього сонцестояння, часто асоціюється із феями та привидами, бо вважається, що на енергетичні точки року, - рівнодення та сонцестояння, - відчиняються двері між світами. Місяць Дуба, червень, має принести у життя дрібку магічної енергії. Тому у бажань є більші шанси на здійснення. Але пам'ятайте – магія магією, а самим докладати рук теж не варто забувати.

Дерево внутрішньої сили

У червні дуб можна використати у якості прихистку для внутрішнього відновлення. Аби знайти умиротворення, ви може відпочивати під гілками цього дерева або навіть його обіймати, черпаючи енергію природи. Приміром, у древній Британії саме дуб вважався священним деревом. Під ним проводили свої ритуали друїди - таємничі жерці.

Посидіть під дубом, якщо ви відчуваєте себе знесиленим від життєвих проблем. Дуб своєю силою нагадує про те, що слід чинити опір небезпечним вітрам життя. Спробуйте медитувати, притулившись спиною до стовбура дуба. Така медитація заспокоює нервову систему і дарує відчуття внутрішньої гармонії.

Дуб - сьоме дерево у кельтському календарі дерев. Він символізує силу, як внутрішню, так і зовнішню, витривалість та незалежність. Це дерево асоціюється із Юпітером, Тором і Зевсом, які були могутніми богами грому та блискавок. Також дуб називають "королем лісу" та "королем дерев".

Щоб скористатися силами природи і налаштуватися на цю спекотну та цьогоріч дощову пору року, ви може скористатися наступними порадами:

1. Червень - сонячний місяць, тому варто сконцентрувати свою увагу на тому, чим опікується Сонце. Із точки зору магії - це здоров'я, щастя, благополуччя. Можна прикрасити оселю жовтими квітами, віддаючи шану Сонцю, світлу та літу. Додайте у свій одяг помаранчевих барв, щоб сповнитися силою центрального світила - Сонця.

2. Гуляйте і насолоджуйтеся довгими вечорами. Вирушіть у червні на пошуки власного "я", проводьте більше часу на природі. Особливо вдалими духовні пошуки будуть в День літнього сонцестояння.

3. У червні можна загадати бажання, щоб наповнити його сонячною енергію. Для допомоги в реалізації бажання можна вибрати символ вашого бажання, наприклад, монету. Також вам знадобиться свічка золотавих відтінків та сірники. Запаліть свічку, сконцентруйтеся на вашому бажанні, покладіть поруч символ бажань. Після того, як свічка згорить, через деякий час ваше бажання здійсниться, але, звісно, без ваших активних дій не обійтися. Пам'ятайте і про пожежну безпеку.

4. У день літнього сонцестояння, коли найдовший день у році і найкоротша ніч, виберіть місце, де можна спостерігати за сходом і заходом Сонця. Можете помолитися до небес. Шукайте знаки природи - тварин, які пробігатимуть повз, або метеоритний дощ. На світанку подякуйте за те, що ця ніч дала вам. Для проведення цього ритуалу можна вибратися у ліс чи гори із наметом.

5. Танцюйте під Сонцем, щоб сповнитися життєвою енергією. Привітайте Сонце і влаштуйте вечерю у золотавих тонах. Також під дубом можна закопати листа феям – зі списком ваших заповітних бажань.

Цим блогом завершується річний цикл записів про магічні лайфхаки кожного місяця, далі я писатиму про місячні цикли та життя у гармонії з ними.

Приєднуйтесь також до групи ТСН.Блоги на facebook і стежте за оновленнями розділу!

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: