П'ять магічних лайфхаків травня

Відкрийте своє серце і пориньте у світ кохання у цьому місяці.

Травень, коли буяє природа і палають почуття, у кельтському календарі дерев припадає на місяці верби і глоду. Майже до середини травня триває місяць верби, а опісля - глоду. Саме з властивостей та символічних характеристик цих дерев і випливають магічні поради для цього травня.

Водяна верба

Практично кожна рослина у символізмі пов'язана із певною стихією, і верба - не виключення. Оскільки вона росте біля річок та озер, зрозумілим стає її символічний зв'язок саме із водою. У місяць верби кельти влаштовували очисні ритуали.

Верба тісно пов'язана із магією тому, що саме вербовою гілочкою перев'язана мітла відьом. Існує і вербовий забобон: якщо постукати по стовбуру верби, то цей ритуал принесе успіх. В середньовічній Англії на капелюхах носили гілочку верби, бо вважалося, що саме це дерево лікує розбиті серця. Це відгомін древніх амулетів із вербою. Також є повір'я про те, що якщо посадити вербу в садку, то невдачі відступлять від дому.

Верба
mirshvei.ru

У стосунках "хлюпають" наші емоції, немов вода: є припливи і відливи. Це пов'язує наші емоції із водою, Місяцем та вербою.

Вогняний глід

Опісля періоду водняної верби і періоду лікування власної душі настає час вогняного глоду. Це хороший період для зміцнення стосунків між закоханими або зав'язуванням нових. Древнє кельтське свято Белтайн, свято вогню, відоме нам під назвою "Вальпургієва ніч", святкується саме у травні.

У травні, коли зацвітав глід, народи Європи очищували худобу, проганяючи її поміж багать. Древні римляни клали квіти глоду у колиски, щоб захистити немовлят. На корі глоду є чимало візерунків, які схожі на вузли. За легендою, саме від кори глоду і походить важливий символ кохання - вузол.

Місяць глоду – місяць вогняних стосунків, стійкості і родючості. Під час свят навесні традиційно виготовляли травневе дерево із переплетеними стрічками, яке символізувало поєднання чоловічого та жіночого начал. Саме тому цей період є сприятливим для одруження. Вважається, що союз, укладений у цей період, буде тривалим та міцним.

Щоб скористатися природніми силами травня, візьміть на озброєння наступні поради:

1. Вода місяця верби не лише у водоймах, вода - це ще й наші сльози. Тому щоб бути готовим до нового кохання чи оновлення стосунків у травні, передусім слід виплакатися - вивільніть приховані емоції і видужайте від любовного болю. Вода - це й очищення, тому варто сходити у баню чи сауну, щоб очиститися і на фізичному рівні та вивести із організму токсини. Не забувайте пити багато води, хоча б два літри щодня, щоб відновити свій водний баланс, а також встановити зв'язок із енергією верби.

2. Позбутися болю від розбитого серця і налаштуватися на нові стосунки можна завдяки простому місячному ритуалу у травні. Під час повні підіть до річки із вербами. Підніміть руки вгору до місяця, уявіть, як місячне сяйво наповнює вас із кожним подихом. Зверніться до місяця, до якого протягом тисяч і тисяч років молилися жінки, щоб він забрав ваш біль і виконав ваше бажання. Наостанок вимийте руки у воді, подумки позбуваючись минулих проблем. Також можна зробити саше і покласти до нього кору і гілля верби та місячний камінь, щоб "зав'язати" біль.

3. Вербу можна використати і для розвитку інтуїції. Наприклад, вважається, що якщо покласти гілочки верби під подушку у ніч проти повного місяця, то має наснитися віщий сон. Для аналізу своїх сновидінь можна також створити власний щоденник снів, куди записувати сни відразу після пробудження. А якщо спалити вербове листя із корою сандалового дерева у період зростального місяця, то це дозволить підсилити ваш зв'язок із потойбіччям.

4. Налаштуватися на сексуальність і вогонь цього місяця допоможе червона спідня білизна. Також можна вмиватися ранковою росою проти повні – за народними повір'ями, це додає краси, здоров'я та привабливості. Стіл для романтичної вечері на двох можна прикрасити квітами глоду та червоними свічками. Листя молодого глоду смакують в салаті – вони володіють детоксними властивостями, що допоможе вашій красі перед сезоном літніх відпусток. Годуйте одне одного їжею червоного кольору, наприклад, полуницею. А сміливим варто пострибати за руки через багаття, щоби підвищити градус емоцій.

5. Допомогти любовним стосункам може низка ритуалів. Приміром, є такий ритуал. На землі поряд із глодом треба запалити червону свічку, а на червоному папері слід описати характеристики ідеального партнера. Папір потім закопайте, а свічці дайте догоріти, не забуваючи про пожежну безпеку. Допоможе стосункам і любовна медитація. Наприклад, можна запалити рожеву стрічку і поставити її поруч із букетом із глоду. Потім зручно вмостіться, ввімкніть музику, яка допоможе вам розслабитися. Уявляйте, як ваша серце сповнюється теплим рожевим світлом. Вдихайте це рожеве світло, а потім поверніться до реальності. У травні будуть дієвими ритуали на відновлення стосунків чи їхнє налагодження після сварки. Зокрема, можна разом покричати і подмухати у паперові пакети, щоб позбутися негативних емоцій, а потім спалити їх.

Звісно, дмухання у пакети, стрибання через багаття та сон із вербою під подушкою не вирішать ваших проблеми – без активних дій мрії і бажання просто не можуть здійснитися. Ці поради - лише перевірений віками і древніми народами спосіб сказати Всесвіту, "агов, я тут, мені трішки потрібна твоя допомога", щоб небеса прихили своє "вухо" до землі і допомогли нам. Зрозуміло, що вода відповідає за очищення, а вогонь - за пристрасть серця, тому виконуючі маленькі ритуали, ми наче притягуємо подібне у своє життя.

Гарного вам травня!

Приєднуйтесь також до групи ТСН.Блоги на facebook і стежте за оновленнями розділу!

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: