Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Нардеп подав до суду на мера Дніпродзержинська за бездіяльність

Депутат впевнений, що очільник міста не вживає необхідних дій для боротьби з корупцією.

Позафракційний депутат Віталій Купрій у Заводському районному суді Дніпродзержинська вимагає визнати бездіяльність міського голови Андрія Білоусова, що полягає у ненаданні затребуваної інформації на депутатське звернення, передає кореспондент ТСН.

Позивач пояснив, що вимагав надати йому дані по кожній фізичній або юридичній особі із зазначенням, які саме дії вживаються місцевою владою для звільнення незаконно зайнятих земельних ділянок, відшкодування завданих громаді збитків, притягнення винних осіб до відповідальності. Депутатське звернення Купрій направив 16 лютого, відповідь надійшла, але нардеп нею незадоволений. На його думку, інформація не повна і підписав її не міський голова, а заступник.

"Заступник відповів відпискою. Там жодної інформації, яку я запрошував, інформації про претензійну роботу, про те, які є заборгованості – абсолютно нічого немає", - розповів нардеп.

Дніпродзержинську громаду, впевнений Купрій, ошукали на десятки мільйонів гривень. Йдеться насамперед про підприємства та приватних осіб, що роками не сплачують оренду за землю, через це міський бюджет втрачає шалені кошти. Народний депутат вважає, що за певну винагороду посадовці просто "не помічають" безкоштовне користування міською територією.

За словами представника міського голови Дніпродзержинська, у мерії не визнають вимоги цього позову та вважають, що надали депутату необхідну інформацію та дотримались усіх процедур.

Відео Купрій судиться з мером Дніпродзержинська Білоусовим

Залиште свій коментар

Вибір редакції