Як пережити дні Гекати?

Дата публікації
Перегляди
11к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Як пережити дні Гекати?

Фото: whale.to

Почалися дні Гекати - це важкі для усіх дні, і краще знати, як їх пережити.

Коли Місяць стає невидимим і відвертає своє "обличчя" від Землі, починаються дні Гекати. Ці дні вважаються найкритичнішими точками кожного циклу Місяця.

Цього місячного циклу дні Гекати тривають з 28-го та 3-й місячні дні (з 13 по 16 серпня включно). Таким чином, молодик стає центром днів Гекати.

Геката була древньою богинею Місяця, дикої природи, саме вона допомагала жінкам-породіллям. Пізніше вона стала богинею чаклунства і роздоріжжя, адже жертви їй приносили саме на перетині трьох доріг. Найчастіше Гекату зображали у вигляді трьох жінок, які з'єднані спинами зі смолоскипами, зміями або кинджалами у руках. Дослідники вважають, що потрійне обличчя Гекати символізує три місячні фази. Вона була відома амазонкам як богиня темного Місяця.

Древні греки для ворожіння у дні Гекати використовували золоту кулю із сапфіром усередині. Хоча достеменно невідомо, як саме це ворожіння відбувалося.

Магія Гекати - давня і хаотична, її культ древніший за культи класичних грецьких богів. Геката - древнє хтонічне божество, котре після перемоги олімпійців над титанами не лише зберегло свої архаїчні функції, але й було внесене Зевсом до кола класичних богів та отримала владу над долею землі і моря.

Фото: blogs.privet.ru

Але Геката - не чорне божество. Вона уособлює стихійну силу, яка руйнує старе заради появи нового, життя, народження через загибель.

Цікаво, що американська статуя Свободи дуже нагадує скульптури Гекати, адже вона - теж зі смолоскипом і гострим вінцем на голові.

Фото: uartist.ru

Дні Гекати - це дні очищення, прощання із тими помилками, які ми зробили в інші дні місячного циклу. Ці дні характеризуються емоційними вибухами, відчуттям власної безпомічності, депресіями та істериками.

У цей період Місяць повернутий до Землі темною стороною, яку неможливо побачити із Землі, а темрява всередині нас може вийти на поверхню. Саме тому у цей період ми схильні до похмурих думок, чутливі до негативу і більше віримо власним страхам.

Зауважу, що дні Гекати не є причиною цього. Причина в тому, що ми - діти природи, і підкоряємося певним циклам, приміром, зміні пір року, тому брак нічного світила на небі теж впливає на нас. Тож не дивуйтеся у цей період втраті апетиту, безсонню, відчуттю втоми, сльозливості і т.п. Серед інших симптомів - втрата інтересу до життя, страх перед майбутнім, постійна дратівливість при спілкуванні з людьми, відчуття, що ви от-от вибухнете.

Отже, як пережити дні Гекати:

1. Більше відпочивайте, економте сили, пам'ятайте, що все минає, а завтра наступить новий день. Важливі справи краще не вирішувати у ці дні.

2. Зазирніть всередину себе: зізнайтеся у власних страхах і невдачах. Знайдіть першопричину ваших хвилювань і тривог. Не шукайте винного у власних провалах. Ви - сильні і зі всім впораєтеся. У цей період краще стати своєрідним самітником і віддалитися від світу та людей для відновлення моральних ресурсів.

3. Після того, як ви зазирнете у вічі власним страхам - почніть любити себе, ставитися до себе дбайливо, із турботою.

4. Послухайте приємну музику. Помедитуйте. Займіться творчістю, котра розслабить вас, чи йогою.

5. Вирішіть, чого ви хочете, але нічого не робіть до появи молодого Місяця. Це час, коли зерна майбутнього розвитку посаджені і чекають свого часу.

Приєднуйтесь також до групи ТСН.Блоги на facebook і стежте за оновленнями розділу!

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
11к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація