Як пережити ретроградний Уран

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Цей період сприятливий для змін, але варто бути насторожі – коли захочеться спалити усі мости.

У 2016 році людство уже пережило періоди ретроградних Марсу та Меркурія, тепер землянам треба витримати довгий період ретроградного Урану, який стартував 30 липня і триватиме аж до 28 грудня.

Ретроградний – тобто такий, що рухається в зворотній бік. Хоча насправді ретроградність є лише умовним астрологічним поняттям, в дійсності планети не переміщуються у зворотному напрямку, просто такий ефект створюється через нерівномірний рух Землі та інших планет довкола Сонця. Ретроградним Уран стає щороку і цей період завжди складає 148 днів. У кожної планети ретроградні періоди мають різну тривалість.

Астрологи вважають, що планети справляють значний вплив на життя та долю людей, а коли вони ретроградні – ще більший, і не такий, як зазвичай.

Уран як планета символізує зміни, вибух енергії, бажання революцій та глобальних змін. Але під час ретроградного періоду енергія Урану виходить з-під контролю – зміни можуть спричинити хаос.

Уран є своєрідним чужинцем серед планет - у нього витягнула орбіта і швидко змінюється магнітне поле.

Під час ретроградного Урану-бунтівника можуть змінитися наші уявлення про свободу, незалежність та демократію. Ми будемо шукати власний спосіб висловити свою індивідуальність та показати оригінальне творче начало.

Ретроградний Уран підсилює бажання знищувати традиції, у період ретроградності вам захочеться бути єдиним і неповторним. Також період ретроградного Урану дає час для самовираження, експериментів та нових ідей. Тому скористайтеся цим періодом і "спіймайте хвилю".

1. Якщо ви хотіли змін, але відкладали їх, то нині - хороший період, аби таки наважитися на це, енергія Урану допоможе вам. Подолайте свої страхи і дійте.

2. Якщо ви соромитеся проявити ініціативу чи вважаєте, що на роботі до ваших ідей ніхто не дослухається, то ретроградний Уран - це час для використання творчого потенціалу, винахідливості і оригінальності. Серед якостей успіху цього періоду - неповторність і відсутність шаблонності у роботі.

3. Не бійтеся закохуватися у цей період або відкривати нові грані у вашому нинішньому партнерові. Можливо, ваші стосунки тільки й чекають на революцію від Урана.

Серед мінусів періоду ретроградного Урану - бажання стати занадто незалежним, можливо, навіть відчуженим від інших людей. Також під час ретроградного Урану зростатиме бажання до бунту, боротьби проти обмежень та зобов'язань.

Під час періоду ретроградного Урану можлива втрата друзів і знайомих, другої половинки, а іноді і роботи, якщо ви таки захочете піддатися бажанню глобальних змін. Тільки пам'ятайте, що у тому винна не так ретроградність планети, як ваші внутрішні бажання, які "накипіли". Просто під час цього періоду у них з'являється шанс вийти на поверхню. У цей період справді варто наважуватися на зміни, але вони мабуть бути добряче продуманими, обережність тут не завадить. Використайте з користю потяг до змін в цей період, але не піддайтеся спокусі спалити усі мости – є висока ймовірність, що вам цього захочеться. Тож не робіть із періоду ретроградності істину в останній інстанції, але й не забувайте про вплив планет.

Приєднуйтесь також до групи ТСН.Блоги на facebook і стежте за оновленнями розділу!

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції