Моє побажання президенту України

Дата публікації
Перегляди
1205
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Моє побажання президенту України

Фото: Сайт президента України

Пане президенте, головне, чого хочу вам побажати - не боятися.

Моє побажання Петру Порошенку: не бійтеся бути президентом ВСІХ українців. Висловлюю його не вперше, але воно все ще є актуальним. Особливо - після Паризького саміту. Не бійтеся вийти до громадян - єдиного для вас начальства - і розповісти, що ви плануєте робити після провальної зустрічі в Єлісейському палаці. Не бійтеся сказати партнерам Олланду і Меркель, що вибори за схемою Кремля і спостерігання за ними з-за російських гармат не пасує українському народу, який ви представляєте. Бо лише дурний може повірити обіцянкам Путіна і його кремлівській зграї.

Лише наївна людина може боятися, що якщо Україна відмовиться від корегованого плану дуже поганих, але все одно проукраїнських домовленностей в Мінську, то Путін відновить війну на Донбасі, а Захід образиться і припинить допомогу. Ні, цього не станеться. Тоді заради чого йти на реалізацію схеми, яку з ентузіазмом оголосив Олланд. Вибори, а вже після контроль України над територією і кордоном. Дивна логіка. Далека від компромісу. Згоден, що завжди треба шукати компромісних рішень. Але ж не здавати національні інтереси і не відмовлятися від базових принципів безпеки. Утім, Путін ще до початку процесу порушить всі домовленності. Бо ж його метою залишається знищення України. Не бійтеся, йому це не вдасться. Нація не дозволить.

Власне, президент України, який дуже любить грати в мовчанку, сам провокує плітки і критику. Народ має право критикувати, бо має право знати правду, яка замовчується. Громадяни мають право критикувати уряд. Натомість робити це треба адресно. І починати треба не з Яценюка, або міністрів, а з депутатів Ради. Бо це вони обрали уряд за квотами. Які квоти, коли країна у вогні? Які партійні інтереси, коли народ, нація страждає щонайменше від війни відразу на двох фронтах - східному і внутрішньому. А вони, так званні обранці, критикують владу, начебто не вони причетні до всіх процесів. Дивна позиція.

Оригінал

Приєднуйтесь також до групи ТСН.Блоги на facebook і стежте за оновленнями розділу!

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
1205
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація