Попереду України всієї

Дата публікації
Перегляди
797
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Попереду України всієї

Дорогі львів'яни, ви на кілька років попереду України.

Люблю Львів.

Я, між іншим, згоден з ними обома. В сенсі і з пані Іриною Магдиш, і з паном Андрієм Садовим.

Просто пані Ірина, по-перше, дещо перегнула палицю, порівнявши відвідання храму віруючими з розвагою (та ще й у деяких районах Львова єдиною у їхньому житті), а, по-друге, вона все ж таки посадовець, і висловлювала не громадянську позицію, а говорила на предмет своєї професійної відповідальності (погодьтесь, від посадовців хотілося б справ, а не констатацій, що щось йде неправильно).

Активна або навіть бурхлива реакція на ситуацію з боку львівської інтелігенції і не лише, на мою сторонню думку, зайвий раз свідчить, що Львів - благословенне місто, в якому є сильне і мудре громадянське суспільство. Уявіть собі дискусію на тему секуляризму в будь-якому іншому місті України, хоча проблема ця є усюди. Якісь "храми" мені доводилось бачити навіть в приміщенні комітетів Верховної Ради України. Але хто би з депутатів чи громадськості проти них виступив? І хто би потім цього сміливця захистив?

Так що, дорогі львів'яни, ви на кілька років попереду України.

Судячи з висловлювань пані Ірини Магдиш, людина вона розумна. Тому, думаю, здогадається вибачитися і пояснити свої слова. Пан Садовий теж людина розумна, тому після цих вибачень цілком міг би прийняти посадовця, поговорити і прийняти рішення з тих питань, які цілком небезпідставно турбують пані Ірину Магдиш.

Ех, якби це було правдою!

Оригінал

Приєднуйтесь також до групи ТСН.Блоги на facebook і стежте за оновленнями розділу!

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
797
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація