Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Книжка українських ілюстраторів потрапила до фіналу італійської премії Андерсена

Premio Andersen — найпрестижніша італійська нагорода, яку присуджують за дитячі книжки письменникам, ілюстраторам та видавцям.

Італійське видання "Голосно, тихо, пошепки" (Forte, piano, in un sussurro) відомих українських ілюстраторів Романи Романишин і Андрія Лесів відібрали у фінал Premio Andersen. Про це повідомляється на Facebook-сторінці творчої майстерні "Аґрафка".

Книжка змагатиметься за перемогу в категорії "Науково-популярна література".

З повним переліком видань, що потрапили до фіналу Premio Andersen 2019, можна ознайомитися за посиланням.

Голосно, тихо, пошепки Аґрафка
agrafkastudio.myportfolio.com

Premio Andersen — найпрестижніша італійська нагорода, яку присуджують за дитячі книжки письменникам, ілюстраторам та видавцям. Премія була заснована італійським журналом ANDERSEN 1982 року. Щороку журі обирає найкращі з-поміж книжок, що вийшли в Італії протягом минулого року, приділяючи особливу увагу найбільш інноваційним та оригінальним виданням.

Премію присуджують у 10 категоріях: книжки для дітей 0-6 років, 6-9 років, 9-12 років, понад 12 років, понад 15 років, книжки з ілюстраціями, книжки без слів, художня література, науково-популярна література, комікси.

Цьогорічних переможців оголосять 25 травня під час урочистої церемонії, яка відбудеться у Генуї.

Творча майстерня "Аґрафка" – творчий та сімейний тандем художників Романи Романишин та Андрія Лесіва. Одні з найбільш популярних українських ілюстраторів за кордоном. 2012 року казка "Ріпка"у переказі Івана Франка та творчо-ілюстративному втіленні "Аґрафки"увійшла до світового каталогу кращих дитячих книжок "Білі круки".

2013 року зі збірки "П’ятикнижжя" Грицька Чубая почалася співпраця ілюстраторів з "Видавництвом Старого Лева". На сьогодні у видавництві вийшло п'ять авторських книг Романи Романишин та Андрія Лесіва: "Антоміми" (2014), "Зірки і макові зернята"(2014), книжка-картонка "Мій дім і речі в нім"(2015), "Війна, що змінила Рондо"(2015), "Голосно, тихо, пошепки" (2017).

Нагадаємо, нещодавно книжка "Я так бачу" здобула бронзову медаль на конкурсі "Найкрасивіші книги світу" - одного із найважливіших конкурсів книжкового дизайну у всьому світі. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції