Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Україна візьме участь у Паризькому книжковому салоні

Livre Paris 2019 відбудеться 14-18 березня.

Одразу після Лондонського книжкового ярмарку команда Українського інституту книги вирушить на Паризький книжковий салон, який відбудеться 14-18 березня, щоб представити там національний стенд спільно, повідомляє Український інститут книги.

Центральною візуальною складовою українського стенду стали витинанки авторства української художниці Дарії Альошкіної. Великі білі візерунчасті полотна вирізняють українських стенд серед інших країн та привертають увагу.

витинанки авторства української художниці Дарії Альошкіної
www.facebook.com/pg/UkrainianBookInstitute

Гостями стенду стануть Романа Романишин та Андрій Лесів (арт-студія "Аґрафка”) здобули бронзову медаль на конкурсі "Найкрасивіші книги світу".

Також на  сцені салону буде презентовано англомовне видання про Софію Яблонську, яке представить Оксана Забужко та видавництво "Родовід”.

Представляти українську книговидавничу справу в Парижі будуть сім видавництв: "Каламар", "Ранок", NeboBookLab, "САМІТ-Книга", "АртБукс", "Родовід" та "Фоліо".

Нагадаємо,  "Книжковий Арсенал" переміг у Лондоні як найкращий літературний фестиваль року. 

ВідеоПорошенко вручив Шевченківські премії на Тарасовій горі у Каневі

В день народження Тараса Григоровича на його могилі президент відзначив цьогорічних лауреатів національної премії. Нею нагороджують авторів, чиї твори мають державнобудівне та націєтворче значення.

Порошенко вручив Шевченківські премії на Тарасовій горі у Каневі

Залиште свій коментар

Вибір редакції