Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Українці віддають перевагу друкованим книжкам

Участь у дослідженні взяло 1 805 респондентів віком від 18 років з усіх регіонів України, окрім окупованих територій.

7-18 листопада 2019 року було проведено соціологічне дослідження, згідно з яким українські читачі (74%) віддають перевагу друкованим книжкам. Про це йдеться на сайті Research & Branding Group.

"Серед українців віком від 40 років і старше питома вага тих, хто віддає перевагу читанню друкованих книжок становить від 80% і вище, тоді як серед більш молодої частини читачів таких зустрічаються значно рідше – від 60% і менше.

У той же час серед осіб молодше 40 років надають перевагу електронним версіям книжок. Це удвічі частіше порівняно із представниками старших вікових груп (приблизно 35% проти 15%). Серед читачів із вищою освітою перевага електронних книжок зустрічається частіше, ніж серед читачів з більш низьким освітнім рівнем (відповідно, 28% проти приблизно 15%), тоді як перевага друкованим книжкам частіше фіксувалася серед тих, хто має середню та середню спеціальну освіту (відповідно, 79% і 81% проти 66%)", - йдеться у повідомленні. 

Друковані книжки популярніші в західних регіонах країни (83%), а найрідше цей формат обирають у південному і східному регіонах (71% і 66%). Разом з тим електронним книжкам найрідше віддають перевагу читачі Західної України (10%), що приблизно вдвічі менше, ніж в інших регіонах.

Також визначено найпопулярніші літературні жанри серед читачів України – детективи (41%), історичні твори (36%) і любовні романи (27%).

Нагадаємо, наприкінці 2019 року було проведене дослідження про те, що більшість українців зовсім не читають книжок

Залиште свій коментар

Вибір редакції