Понад половина українців зовсім не читають книжок

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Всього 43% жителів України регулярно читають.

У кінці 2019 року більшість українців (57%) зовсім не читали книжок. Такі дані оприлюднили після опитування компанії Research & Branding Group.

Як виявилося, до числа осіб, які більш або менш регулярно читають книжки, зараховують себе 43% респондентів.

При цьому схильність українців до читання книжок залежить від статі, віку та рівня освіти. Так, серед жінок читачів книжок можна зустріти кілька частіше, ніж серед чоловіків (відповідно, 47% проти 38%).

Щодо вікових розбіжностей, найчастіше книжки читає молодь від 18 до 30 років (51%), а рідше за все - особи передпенсійного та пенсійного віку (39%).

Крім того, серед осіб, які мають вищу освіту, питома вага читачів книжок помітно вища, ніж серед тих, хто має середню або неповну середню освіту (відповідно 56% проти 30%).

Опитування проводилося в період від 7 до 18 листопада 2019 року серед 1805 респондентів у всій Україні за винятком окупованих Росією територій. 

Нагадаємо, 27 грудня 2019 року популярне британське видання BBC на своєму сайті опублікувало рейтинг найкращих книжок 2019 року. 

Відео Які способи привернення уваги до читання вигадують видавці з усього світу

Смерть, порно, божевілля, а також вино та іграшкові автомобілі - аби привернути увагу до читання, у світі використовують усі можливі методи. Форма, зміст, інклюзивність і сюжети країн, які ніколи не бачив. ТСН розкаже, як людство вмовляє себе розвернутися обличчям до книжки.  

Які способи привернення уваги до читання вигадують видавці з усього світу

Залиште свій коментар

Вибір редакції