Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Українською вийде бестселер Роберта Ґалбрейта "Убивчий білий"

Кримінальний роман "Убивчий білий" вийшов у великій Британії 2018 року. 

На  початку лютого в українському перекладі вийде бестселер Роберта Ґалбрейта "Убивчий білий". Про це повідомляє пресслужба видавництва "КМ-Букс".

Коли в офіс до приватного детектива Корморана Страйка приходить дивний юнак на ім’я Біллі Найт і просить розслідувати давнє вбивство дитини, свідком якого він начебто став. Стайк не може вирішити, як йому вчинити. Вірити чи не вірити юнакові, адже він явно не при собі? Та не встигає Страйк як слід розпитати Біллі, коли той налякано втікає. Намагаючись докопатися до правди, Страйк і Робін —  колишня помічниця, а нині повноправна партнерка в детективній агенції —  виходять на плутаний слід, який через лондонські задвірки приводить їх у святая святих британського парламенту й у чарівний, але зловісний сільський маєток, де на них чекають небезпеки, таємниці й несподівані відкриття.

Роберт Ґалбрейт "Убивчий білий"
kmbooks.com.ua

Роберт Ґалбрейт — псевдонім Дж. К. Роулінг, уставленої авторки "Гаррі Поттера".  "Убивчий білий" - четверта частина серії. 

Всі чотири романи про приватного детектива Корморана Страйка очолювали списки міжнародних  бестселерів, а також лягли в основу телевізійного серіалу від ВВС.

Робера Ґалбрейт "Убивчий білий", лютий 2020, КМ_Букс
standard.co.uk

Нагадаємо, Джоан Роулінг стала найбільш високооплачуваною письменницею 2019 року

Залиште свій коментар

Вибір редакції