Викрадення, якого не було: розшукувану в Брянську 9-місячну дівчинку вбили батьки

Дата публікації
Перегляди
8728
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Викрадення, якого не було: розшукувану в Брянську 9-місячну дівчинку вбили батьки

9-місячну Аню вбив співмешканець її матері та інсценував викрадення

Дівчинку, яку три тижні розшукували в Брянську, вбив співмешканець її матері. Удвох вони хотіли приховати злочин, інсценувавши викрадення.

Історія з викраденням 9-місячної дівчинки в Брянську, яку протягом трьох тижнів шукали тисячі людей, обернулася жахливою розв'язкою: мати та її співмешканець зізналися, що немовля вбите.

19-річна Світлана Шкапцова заявила про зникнення дитячої коляски з Анею 11 березня. Вона стверджувала, що дитину викрали, поки вона робила покупки в магазині. Порожню коляску скоро знайшли, до розшуків маляти підключилися поліція, ЗМІ, добровольці з усією Росії і навіть України.

Нарешті слідчим вдалося розкрити цей злочин. 30 березня стало відомо, що дитину вбив співмешканець її матері Олександр Кулагін. А сама Світлана допомагала йому приховувати сліди.

Кулагіна затримали в Москві, де він працював. За даними джерел, він уже зізнався у скоєному. Також, за неофіційними даними, після чотиригодинного допиту мати дівчинки зізналася, що "2 березня дитина була вбита об кут ліжка", а 3 березня вони спалили її тіло.

У той день Світлана та її 31-річний цивільний чоловік сильно посварилися. Олександр побив Світлану, а потім сильно вдарив по голові дівчинку, вихопив її з ліжечка і жбурнув на диван. Вона отримала важку травму, але Кулагін не дав матері викликати "швидку".

Дитина мучилася цілу добу. Коли вона померла, Кулагін зажадав, щоб "дружина" допомогла йому замести сліди вбивства. За даними слідства, він вивіз дитяче тільце в Почепський район, а потім вони разом з матір'ю дівчинки розіграли спектакль з викраденням.

Резонансний злочин шокував усіх – люди вбили свою дитину майже місяць тому і ще три тижні всіх обманювали. Намагаючись приховати сліди вбивства дев'ятимісячної Ані, вони навіть зробили ремонт у квартирі, яку знімали.

Сусіди розповідають, що родина не була благополучною, чоловік і жінка часто сварилися, мати рідко виходила з дитиною на вулицю.

Дитячий омбудсмен Павло Астахов заявив у своєму мікроблозі на Twitter, що вбивця дівчинки має отримати довічне ув'язнення.

Розшукувану в Брянську 9-місячну дівчинку вбили батьки

Розшукувану в Брянську 9-місячну дівчинку вбили батьки

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
8728
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація