100 тисяч гривень потрібні для порятунку життя Володимира

Лікарі докладають зусиль, щоб стабілізувати стан здоров'я Володимира.

Стан Осипчука Володимира тяжкий, він перебуває в опіковому центрі міста Рівне з діагнозом: атеросклероз, оклюзія термінального відділу аорти та стегнових артерій, ампутаційні кукси обох стегон, частковий некроз члена та калитки.

Через стрімкий розвиток хвороби чоловік став інвалідом першої групи. Йому ампутували нижні кінцівки. Але навіть такий радикальний крок не призвів до стабілізації стану здоров'я. Рани не гояться і спричинюють несамовитий біль. Лікарі радять зробити аутопластику: пересадку шкіри для заживлення ран. Та родичі і знайомі вже вичерпали всі матеріальні можливості.

"Лікується стаціонарно вже 5 місяців. Матеріальні ресурси родини вичерпані майже адже для ефективного лікування щодня потрібно майже 5 тис. грн. Якщо не буде проведено ефективної терапії, неможливо буде врятувати життя хворого. Потрібні дороговартісні антибіотики, дороге харчування, донорска плазма та кров. Лікарні прогнозують курс лікування 1-2 місяці, інтенсивний, потрібно не менше 100 тис. грн", - розповідає донька Володимира і просить матеріальної підтримки.

Реквізити для допомоги:

ПриватБанк

№ картки 4149497834203533

Осипчук Володимир Іванович.

Залиште свій коментар