13-річна Аня сподівається на чуйність людей

Дитині потрібна фінансова допомога і донори крові.

Восени 2014 року Ані поставили діагноз гостра мієлоїдна лейкемія. Півроку дівчина перебувала в стаціонарі київського Охматдиту, потім повернулася додому, в рідне село Кострижівка і більше року була на підтримувальній сухій хімії.

Та у червні 2016 у дитини виявили рецидив, тому потрібна була трансплантація кісткового мозку. У родині чотири дочки, тож знайти донора було не складно. Трансплантація відбулась в жовтні 2016-го у Києві, Аня поступово відновлювалася, але їй постійно потрібні донори.

"Друга проблема - фінансова: сім'я живе в селі, в родині четверо дітей, мама займається будинком і господарством, хоча від живності, коли захворіла Аня, довелося позбутися. Тепер залишився тільки город, з чого і виживають. Під час перебування Ані в лікарні, мама постійно поруч з дівчинкою в боксі. Тато забезпечує допомогою поза лікарнею. У цій ситуації сім'ї вкрай складно купувати все необхідне для лікування дочки: ліки, яких немає у відділенні, витратні матеріали, перевірка донорів... Щотижня необхідно близько 2-3 тис. грн, яких у родини просто немає", - кажуть волонтери, які допомагають у лікуванні дитини.

Родина і друзі дівчинки дуже просять підтримати її, у батьків зараз кожна копійка на рахунку і допомоги чекати нізвідки, вся надія на те, що відгукнуться добрі люди.

Реквізити для допомоги:

Одержувач: Приватбанк

Номер рахунку: 2924 4825 5091 00

МФО: 305299

ОКПО 14360570

Призначення платежу:

Для зарахування на карту 4149 4378 3448 4600,

Голіната Тетяна Віталіївна (мама)

https://donor.ua/recipients/golinata-anna

Залиште свій коментар