120 тисяч гривень потрібні Дмитру на лікування

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Юнак бореться за життя з пухлиною.

Студент Марков Дмитро наприкінці червня відчув себе зле - була припухлість вен на шиї та лобі, задишка під час фізичних навантажень, запаморочення. Ретельні дослідження виявили новоутворення у середостінні розміром з серце.

«Діагноз - дифузна медіастинальна В-великоклітинна лімфома. Лікарі одразу призначили лікування - шість курсів поліхіміотерапії з можливою подальшою променевою терапією. Зволікати було не можна, оскільки пухлина була досить великих розмірів і стискала магістральні судини, почала тиснути на серце. Вже проведено чотири курси, залишилось ще два. Після третього курсу ПТХ було зроблено КТ і за її результатами пухлина зменшилась на 80%, що є хорошим результатом», - розповідають друзі Дмитра.

Прогноз лікарів досить оптимістичні, за умови проведення усіх курсів лікування в зазначені терміни, Дмитро має високі шанси на повне одужання. 

«Загалом самопочуття, а головне настрій хлопця хороші, він вже здійснює прогулянки більше 5 км (враховуючи, що до початку лікування відчував важкість, пройшовши 100 м).  Перші три курси хімії Дмитро отримав за рахунок лікарні, але на четверту хімію довелося купувати препарат за власні кошти. Крім того, необхідно докуповувати інші прерарати як для хіміотрерапії, так і для підтримки організму в перервах між курсами. Більш того, багато коштів йде на регулярні обстеження.  Загалом сума необхідна для продовження лікування складає 120 000 грн. Дмитро дуже потребує допомоги небайдужих. Його мати - інвалід 2-ї групи, а батька втратив два роки тому. Заощадження родини та кошти, які пожертвували небайдужі, вичерпані, саме тому ми вимушені звернутися по допомогу до Вас», - просять друзі юнака. 

 Реквізити для допомоги:

Карта Приватбанку: 5168 7573 1789 2034

Марков Дмитро

Залиште свій коментар

Вибір редакції