Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
2-річний Сашко потребує невідкладної допомоги

Дитина знаходиться в реанімації.

Маленький Сашко опинився в дитячій лікарні в Дніпрі зі складним діагнозом - гострий панкреатит, набряково-геморагічна форма, ферментативный перитонит, сепсис, синдром поліорганної недостатності: ДН 2 ст., НК 2ст., печінкова недостатність, грубі метаболічні зміни, полісегментарна двохстороння пневмонія.

«У грудні дитина почала погано їсти, почалася блювота. Лікування за призначенням лікаря не дало результату, а зрештою дитині стало гірше, потім самі звернулися в діагностичний центр зробити УЗД черевної порожнини (жовчний перекручений і в черевній порожнині рідина)», - розповідає мама хлопчика.

Що стало причиною знайти на той час не вдалося, а стан малюка продовжував погіршуватись, поки він не опинився в реанімації з проблемами з диханням.

«Зараз стан дитини вкрай важкий, хлопчик переведений з реанімації до відділення, дихає самостійно, але тепер нова проблема через те, що малюк сам довго не дихав збирається слиз і Сашка лихоманить. Потім слиз відкачують і так по колу. Малюк не ходить, не говорить. Жовчного не видно вже на УЗД. Малюк бореться з останніх сил. Дуже великі рахунки на лікування. Наші сили вже вичерпані. А лікування потрібно продовжувати. Дитина перенесла вже 8 операцій. Випадок хлопчика унікальний. Пережити стільки операцій і таке лікування це подвиг . Ми благаємо Вас допомогти нам зібрати гроші на лікування. Так важко усвідомлювати, що життя сина залежить від грошей. Допоможіть нам», - додає мама хлопчика і просить фінансової підтримки в лікуванні дитини.

Реквізити для допомоги:

Карта ПриватБанку 5168757348930142 на маму Погоріла Тетяна Валентинівна

Залиште свій коментар

Вибір редакції