2-річний Сашко потребує невідкладної допомоги

Дитина знаходиться в реанімації.

Маленький Сашко опинився в дитячій лікарні в Дніпрі зі складним діагнозом - гострий панкреатит, набряково-геморагічна форма, ферментативный перитонит, сепсис, синдром поліорганної недостатності: ДН 2 ст., НК 2ст., печінкова недостатність, грубі метаболічні зміни, полісегментарна двохстороння пневмонія.

«У грудні дитина почала погано їсти, почалася блювота. Лікування за призначенням лікаря не дало результату, а зрештою дитині стало гірше, потім самі звернулися в діагностичний центр зробити УЗД черевної порожнини (жовчний перекручений і в черевній порожнині рідина)», - розповідає мама хлопчика.

Що стало причиною знайти на той час не вдалося, а стан малюка продовжував погіршуватись, поки він не опинився в реанімації з проблемами з диханням.

« Дитина знаходиться в реанімації більше двох місяців. Була зупинка серця, дихає під апаратом, робили дренування малої сальникової сумки, дренування черевної порожнини (в даний момент у дитини 3 дренажа). Зараз стан дитини вкрай важкий», - додає мама хлопчика і просить фінансової підтримки в лікуванні дитини.

Реквізити для допомоги:

Карта ПриватБанку 5168757348930142 на маму Погоріла Тетяна Валентинівна

Залиште свій коментар