Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
25 тисяч євро потрібні на операцію для Русланки

Батьки самостійно вже зібрали третину суми.

Не чує, і через це не може говорити. За здоров’я Руслани Сулятицької борються її батьки. Подарувати дівчинці повноцінне життя здатна лише кохлеарна імплантація. На безкоштовну операцію - довга черга. А час грає проти дитини. У липні їй виповниться 5 років, а це - критичний вік для таких хворих. Ціна дитячого здоров'я і щастя 25 тисяч євро. Ця сума для батьків Руслани - непосильна. 

Наймолодша Руслана керує братами, аби ті не розкидали своїх речей. Робить це мовою жестів, бо нічого не чує, а отже й не розмовляє.

«Спершу казала: ма, ба. І ми думали, що все буде добре. А потім вже у 2,5 роки від неї більше нічого», - згадує мама..

Лікарі, оглянувши дівчинку, приголомшили: у дитини двобічна втрата слуху.   

Батьки займаються Русланою не шкодуючи ні часу, ні сил. За 13 тисяч гривень купили слуховий апарат, інший згодом їм - видала держава. Постійно возять дитину до обласного центру, з їхнього високогірного села це 3 години автобусом вщент розбитими дорогами. Все заради занять із фахівцями Центру реабілітації дітей.

ВідеоБатьки маленької Руслани просять допомоги небайдужих у боротьбі за здоров'я дитини

Подарувати дівчинці повноцінне життя здатна лишеи кохлеарна імплантація. На безкоштовну операцію довга черга, а час грає проти дитини. У липні їй виповниться 5 років, а це - критичний вік для таких хворих. Ціна дитячого здоров'я і щастя 25 тисяч євро, яких родина не має. Реквізити для допомоги: Картка "ПриватБанку" № 5168 7573 1708 2909, номер матері Сулятицької Оксани Михайлівни - (097) 915-82-59.

Батьки маленької Руслани просять допомоги небайдужих у боротьбі за здоров'я дитини

Медики кажуть, з  кохлеарнии імплантатом дівчинка зможе заговорити і жити нормальним життям

“Зовнішня частина розташовується за вушком пацієнта. Внутрішня частина – у внутрішньому вусі. Це є такий електрод, який вживлюється у завитку внутрішнього вуха. Тобто оцей електрод повністю замінює функцію втрачених волоскових клітин», - розповідає лікар-сурдолог Центру реабілітації дітей з порушенням слуху при обласній дитячій лікарні Марія Вутто.  

Проти Руслани час. У липні їй виповниться 5 – критичний вік для кохлеарної імплантації. Якщо до цього часу операцію не зробити, то дівчинка може втратити шанс нормально заговорити. Такі операції в Україні роблять безкоштовно, але на них велика черга. Руслана - 145. Позачергова ж імплантація коштує 25 тисяч євро. Нереальна сума для мешканців далекого гірського села. Батьки Руслани змогли зібрати лише третину суми і тепер просять про допомогу. 

Реквізити для допомоги:

 «Приватбанк»

№ 5168757317082909

мати - Сулятицька Оксана Михайлівна 

Залиште свій коментар

Вибір редакції