5-річний Артемчик потребує допомоги

Хлопчику потрібна дорога і тривала реабілітація.

Ладур Артем має діагноз лежаче ДЦП, спастичний тетропарез. Під час пологів у дитини стався крововилив у мозок (інсульт), набряк головного мозку, гіпоксія.

"Дитину відразу відвезли в Полтаву в реанімацію, так як був у важкому стані, 8 діб пробув без свідомості і 1.5 місяці в інтенсивній терапії. Завдяки полтавським лікарям Артемчика вдалось врятувати. Але наслідки дуже важкі. Хлопчик і досі не тримає голівку, не сидить самостійно, не грається іграшками, не розмовляє", - розповідає мама хлопчика.

Хлопчик пройшов декілька курсів реабілітації і має певні успіхи - почав самостійно потроху підіймати голівку, перевертатися на животик. Але щоб досягнути нових результатів і закріплювати вже досягнуті, дитині потрібно проходити спеціалізоване лікування кожні 2 місяці.

"Я, мама Артьомчика знаходжусь вдома по догляду за дитиною, чоловік працює на тимчасових работах. Продали машину, близькі допомогли всім чим є, але і цього не достатньо, щоб проходити кожні 2 місяці курси лікування. Курси коштують 13000 гривень за 12 днів. Тому ми звертаємось до усіх небайдужих людей про допомогу нашому синочку. Допоможіть поставити дитину на ноги!" - благає мама хлопчика.

Реквізити для допомоги!

ПриватБанка

№ картки 4149 4378 3825 0312 

Ладур Людмила Ігорівна

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: