Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
3-річний Максим сподівається на добрих людей

Дитині потрібна тривала реабілітація.

У Максима під час народження була пологова травма, перетиснуті шийні хребці, в результаті якої пішов збій у розвитку всього організму, і це позначилося як на органах так і на м'язах, які досі залишилися слабкими - гіпотонія м'язів.

Лікарями було поставлено діагноз ДЦП, спастичний нижній парапарез, затримка стато- кінетичного розвитку, недорозвинення мови, когнітивні порушення.

"В результаті докладених зусиль з нашого боку, як батьків, і з боку лікарів-реабілітологів та інших кваліфікованих фахівців, наш малюк на сьогоднішній день в 3 роки може самостійно вставати біля опори і нетривалий час ходити за дві руки. Це для нас вже вагомі результати, але для того, щоб дитина змогла повноцінно самостійно розвиватися, потрібно в жодному разі не зупинятися на досягнутому і продовжувати лікування і реабілітацію", - розповідає мама малюка.

Проте у батьків не вистачає фінансів, щоб забезпечити сина потрібним лікуванням, за три роки були витрачені всі заощадження. Тому вони просять допомоги небайдужих людей.

Реквізити для допомоги:

Карта ПриватБанку 4149 4978 7238 2132

Андронакі Наталія Василівна.

Залиште свій коментар

Вибір редакції