5-річна Віка потребує допомоги

Дитині потрібна операція

Віка народилася з екстрофією сечового міхура (Вроджена вада розвитку сечового міхура, при якому сечовий міхур зовні. Передня стінка сечового міхура відсутня, як і відповідна їй ділянку черевної стінки, яка розщеплена).

"Вже на сьому добу від народження була проведена перша операція з формування сечового міхура місцевими тканинами і закриття зі зведенням лонних кісток. Це було щастям, коли я вперше через місяць після народження взяла її на руки", - розповідає мама дівчинки.

Щастя тривало не довго, почалися ускладнення. Згодом були ще 4 операції і постійні ліки, обстеження, лікування супутніх хвороб.

"Зараз нам п'ять років, і ми досі ходимо в памперсах. Ми щороку, а то й не раз лежимо в лікарні і кожним новим роком я все більше розуміла, що не все так виходило як хотілося, щоб Викуля стала повноцінною дитиною потрібні ще операції. Було вирішено звернутися до фахівців закордоном. Сербський лікар дає дуже хороші шанси, що після операції всі наявні проблеми з повним нетриманням і свищі - будуть позаду. Операція призначена на 13 липня 2016 р", - розповідає мама дівчинки.

До визначеної дати батькам Віки потрібно назбирати більше 9 тисяч євро на сплату за операцію. Але для звичайної родини така сума непідйомна.

"Ми дуже сподіваємося на допомогу небайдужих і сердечних людей. Дуже хочеться, щоб моя люба донечка нарешті відчула справжнє дитинство, без ліків і болю", - каже мама Віки.

Реквізити для допомоги:

Карта ПриватБанку 5168 7573 0101 5998

ЗВЄРЄВА ОЛЕНА ВІКТОРІВНА

https://vk.com/club116944050

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: