Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Дамірчику потрібна посилена реабілітація в Китаї

На початок лікування потрібно 30 тисяч доларів.

Дамірчик народився бездиханним через родову травму шиї, та лікарям вдалося реанімувати малюка. У дитини був травмований шийний атлант, який відповідає за координацію рухів рук і тримання  голови.

«Ми об’їздили багато клінік і пройшли багато реабілітацій, постійні масажи і басейни підтримують стабільний стан Даміра і спостерігається позитивна динаміка, але для повноцінного життя дитини необхідно багато зусиль і коштів. В Литві на реабілітації лікарі сказали, що у Даміра є всі рефлекси і нам не можна втрачати час, оскільки нервова система піддається корекції  і важливо працювати саме зараз та встигнути до трьох років», - розповідає мама хлопчика.

Родина Даміра і рада б була займатись з дитиною, та потрібні значні суми коштів, які потрібно скеровувати лише на дієву реабілітацію.

«Нам доводиться шукати не лише заощадження на лікування, але і вибирати методику лікування. Ми обрали Китай, оскільки дуже великі результати покращень у діток після реабілітації саме тут. Нас готові прийняти, та суму потрібно в 30 тисяч доларів. Заробити ці гроші я не можу, оскільки постійно прив'язана до синочка. Дуже прошу небайдужих людей відгукнутися і спільними зусиллями подарувати моєму сину повноцінне життя», - каже мама хлопчика.

Реквізити для допомоги:

Картка ПриватБанку 5168 7573 8054 0825

Чубай Юлія

Залиште свій коментар

Вибір редакції