Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Для поліпшення стану Анжеліки їй потрібна низка операцій

Батьки збирають тисячі доларів

Анжеліка має рідкісне генетичне порушення росту кісткової тканини - ахондроплазію. Це порушення є вродженою вадою, що характеризується неправильними пропорціями тіла. У людини, яка має це захворювання, руки і ноги дуже короткі, у той час як тулуб має звичайну довжину. Це захворювання знижує функціональні можливості людини в житті. 

Про цю хворобу батьки Анжеліки дізналися ще на етапі вагітності, але надія не полишала їх, що встановлений діагноз – хибним. Але крихітка народилася з відхиленням. На жаль, ліків від цього захворювання не існує. Єдиний варіант – це операції з «подовження» кісток рук і ніг.

«Kожне коло операцій дозволяє збільшити зріст дитини до 15 сантиметрів і значно покращити пропорції тіла, знизити навантаження на організм. Перша операція може бути зроблена, щойно ми назбираємо на це необхідні кошти. Вартість – 15 000$. Спочатку ми не хотіли афішувати проблему зі здоров’ям Анжеліки, але коли з’явилася надія змінити її життя і з крихітної дівчинки перетворити на здорову дитину – ми вирішили розповісти про нашу проблему широкому загалу. Операція має бути проведена в 3 рочки, зокрема, вже восени цього року», – кажуть рідні і просять про фінансову підтримку.

Реквізити для допомоги:

Карта ПриватБанк 4149499642684664 Литвиненко Наталія

Залиште свій коментар

Вибір редакції