Допомога потрібна Іванці, котра обіцяє боротися за життя

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Дитина народилася з важким діагнозом.

Про допомогу небайдужих людей просить родина хворої Іванки Тарасюк. Дитина витримала виснажливе лікування за кордоном, але досі не подолала важкий комбінований імунодефіцит.

"З народження в Іванни був діагноз – імунодефіцит. І коли вона до нас приїхала, їй терміново була треба пересадка кісткового мозку", - розповів професор турецької клініки Акіф Ешіліпек. "Мама мені розказувала, що кістковий мозок має прижитися. Ще, коли мене випишуть, мама з татом куплять мені ролики", - мріє Іванка.

Пересадку робили 17 травня. Тоді дівчинка вірила в повне одужання, але за кілька місяців, коли кістковий мозок прижився майже на 90%, Іванці знов погіршало.  "Не могли зрозуміти, від чого береться температура, по аналізах все було добре. Приживлюваність кісткового мозку почала падати", - пояснила мама Іванки Ірина Вінтонюк.

Хвора Іванка з Рівного

Дівчинку почали атакувати інфекції і її організм не витримав. "Кістковий мозок зараз взагалі не працює – ні донорський, ні Іванкин. Потрібна друга трансплантація", - констатує мама. За місяць їй потрібно знайти на операцію 80 тисяч доларів. У родини грошей немає - все, що зібрали завдяки небайдужим, витратили на першу пересадку. Мати дівчинки у відчаї. "Хочеться одужати і поїхати до бабусі, до хресної", - мріє сама Іванка.

Відео9-річна Іванка дістала шанс одужати, але мусить заново боротися за життя

Термінової допомоги потребує 9-річна Іванка Тарасюк із Рівного. Дівчинці в Туреччині зробили пересадку кісткового мозку, однак стався рецидив. Щоби вижити, дівчинці знову потрібна трансплантація, яка коштує 80 тисяч доларів. Для родини сума непосильна, а її треба зібрати лише за три тижні.

9-річна Іванка дістала шанс одужати, але мусить заново боротися за життя

Хресна Іванки теж неабияк її чекає у Рівному. "Всі надії якось зруйнувалися. Лікарі сказали місяць, місяць дали дитині. Знайти таку суму грошей просто для нас нереально. Ми просимо небайдужих людей, щоб допомогли нам врятувати нашу дівчинку", - каже хрещена мати Оксана Сокол. "Вона настільки світла, добра, мила дитина, що навіть в боксі Іванка не плакала жодного разу, коли їй було боляче", - додає мама хворої.

Уся родина дитини благає про допомогу, Іванка ж обіцяє боротися за життя з усіх сил. "Я буду триматися, я сильна, і ми все переможемо", - каже дитина. Допомогти Іванці виконати обіцяне та перемогти важку недугу можна грошовою пожертвою на лікування – переказувати кошти у гривні можна на картку Приватбанку 5168 7573 4164 7149. Отримувачем буде мама Ірина Вінтонюк.

Кореспондент ТСН Анна Махно

Залиште свій коментар

Вибір редакції